Wpis z mikrobloga

Hej Mirki.

Też uważacie, że Anglicy i Irlandczycy nie potrafią mówić po angielsku?

Jak Irlandczycy się uruchomią to zastanawiam się czy to angielski.

Już Hindusów łatwiej zrozumieć xd

#pracbaza #studbaza
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@MMARS xDraczej Irlandczycy i Anglicym mówiący pseudo gwara zjadając końcówki bardziej niż nigfa w teledyskach powinni poduczyć się swojego własnego języka xd

Może skoro nie rozumiem niektórych górali mam się uczyć polskiego? xD
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Widzę, że dalej jest silne przekonanie, że Polska i Anglia dla Polaków.

Zawsze mnie bawi jak "eksperci" poprawiają ojczysty język innych narodów. Biorąc nawet pod uwagę, że irlandzki angielski ma tylko kilkaset lat.

Natomiast nie na żarty niepokoi mnie, jak z drugiej strony Polacy zapożyczają wiele wyrażeń z języka angielskiego i nie widzą w tym nic dziwnego.

Ehhh. Dziwny jest ten świat.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Widzisz. Zarzucasz mi że jestem spięty.

Twierdzisz, że Irlandczycy i Anglicy nie umieją mówić po angielsku. Chociaż jak każdy naród mają swoją gwarę, naleciałości regionalne i kulturowe, itp.

Sam twierdzisz, że nie będziesz się uczył polskiego, żeby zrozumieć górali. Chociaż gwara góralska, śląska i kaszubska to też polski
  • Odpowiedz
  • 0
@MMARS twierdzę że część. Tak jak Polaków nie potrafi mówić po Polsku. Stwierdzenie faktu.

Zastanów się nad tym co piszesz i trochę więcej dobrej woli. Nie odpowiedziałeś, gdzie napisałem, że Anglia dla Polaków? I spytałem tylko o wrażenie innych Mirków.

PS: gwara kaszubska to język kaszubski ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz