Wpis z mikrobloga

wigor wpływa na udzwig tylko? mam 14 wigoru i musze chodzić w samych szmatach + claymore i tarcza żeby nie powodować trzesienia ziemi podczas przeskoków. Jak rozumiem tak ma być i muszę dać tam więcej punktów?
#darksouls #gry
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alverini: W zależności od twojego equip load (% udźwig) masz różne wartości rollowania, szybkości chodzenia, regeneracji staminy.
Jeśli nie zamierzasz nosić pełnego zestawu ciężkiej zbroi to mocno zaleca się, żeby equip load był <50%, bo wtedy masz medium roll i nie masz kary do regeneracji staminy.
Equip load zwiększasz przez poprawianie pewnej statystyki. Parę itemów też może to zwiększyć.
Ubierz lżejszą zbroję albo nawet nie noś nic, byleby mieć ten
  • Odpowiedz
@alverini: Jeśli zacząłeś grę z master key to możesz zabić Havela, jest na dnie wieży po której wchodzisz by zabić 1 bossa - minotaura. Wypadnie z niego pierścień który zwiększy twój limit udźwigu dwukrotnie. Tylko uważaj, jego jedno trafienie zabija początkową, nierozwiniętą postać.
  • Odpowiedz
ok, zdjąłem niepotrzebne dodatkowe bronie z ktorych i tak nie korzystałem, teraz mam tarcze, miecz, zdjąłem szmatke z głowy i mam 49% :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Passarinho: to poniżej 70ciu tylko i będzie git? Zauważyłem ostatnio że głównie robię uniki a mniej bloków. może później spróbuję pograć bez tarczy :)
  • Odpowiedz
@alverini: Tak, Dark Souls 3 jest mniej restrykcyjny pod tym względem. <70% i będzie git. Tarcza jest dobra, jeśli nie ufasz w swoje umiejętności unikania. Możesz też zmieniać sobie, że raz masz miecz+tarcza, a czasem dajesz tarcze na plecy i chodzisz z bronią 2h.
Warto pamiętać, że niektóre tarcze mają skill parowania co może być bardzo użyteczne.
  • Odpowiedz