Wpis z mikrobloga

@GoodPain: rozumiem, ze nie zabraniasz sie im wypowiadac sensu strico, tylko, ze pieprzysz o tym jak bardzo ich wypowiedzi na temat niezwiazany z ich zawodem są niewazne, a prawda jest taka, ze nie trzeba byc specjalista od emigracji, zeby sie wypowiedziec publicznie o emigrantach
  • Odpowiedz
@GoodPain: tak samo jak ty na mirko mozesz sobie pisac o emigrantach i twoj komentarz ma znaczenie, gdyz jestes obywatelem tego panstwa, tak samo moze sobie o tym mowic tokarczuk. Wasze komentarze sa warte tyle samo i nie rozumiem, dlaczego w twojej opinii jej wypowiedz mialaby byc nieistotna...
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: nie mówię, że są nieważne. Mówię, że nie są ważniejsze, od słów innych ludzi, którzy też nie są specjalistami.

Po prostu w dzisiejszych czasach denerwuje mnie, że w oczach społeczeństwa, ktoś będący wybitny w jednej dziedzinie, nagle staje się autorytete, w każdej sprawie.

Właśnie o to mi chodzi. Że teraz słowa Tokarczuk w jakimkolwiek temacie będą wnoszone do rangi wypowiedzi autorytetu - bo Noblistka.
Nie trzeba być specjalistą od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kfiatek_na_parapecie: gimnastykujesz się jak pajac żeby wybrnąć z głupot które napisałeś. Prawda jest taka, że oburza Ciebie myśl, że Twój nowy autorytet podlega krytyce i to tak swędzi, że uciekasz się do manipulacyjnych imputacji.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: no o to mi chodzi. Tylko moich komentarzy na temat polityki nikt nie cytuje w mediach. W momencie, kiedy dostalbym Nobla z fizyki albo Oscara za muzykę do filmu, to byłbym szeroko cytowany, kiedy mowilbym o polityce czy gospodarce.

Ale z jakiej paki? Nagle moje komentarze stałyby się istotne.

Tokarczuk i Pudzianowski gadający o emigracji. Korwin paplający o klimacie. Braun mamroczący o 5g. Einstein gadający o gospodarce.
Niech mówią.
  • Odpowiedz
Właśnie o to mi chodzi. Że teraz słowa Tokarczuk w jakimkolwiek temacie będą wnoszone do rangi wypowiedzi autorytetu - bo Noblistka.

Nie trzeba być specjalistą od emigracji, aby się publicznie wypowiadać o emigrantach - ale nie można robić specjalisty od emigracji z kogoś, kto "po prostu" dostał Nobla z literatury


@GoodPain: Kto niby robi z niej eksperta i, przede wszystkim, jak? wygląda mi to na spore urojeniaprawakoidalne, moze warto skonsultowac
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: o #!$%@?, zaatakowałem Wałęsę i Tokarczuk, więc jestem PRAWAKIEM, ale zaatakowałem też Korwina, Brauna i papieża, więc jestem LEWAKIEM.
ERROR ERROR PRZEGRZANIE STYKÓW WYKOPOWICZA
BŁOND LOGICZNY
BLUESCREEN AUTODESTRUKCJA
  • Odpowiedz
@pwone: no ona najlepiej sie zna na zielonej grenlandii, jedyna osoba ktora o niej wspomina to korwin wiec juz nie wiem komu wierzyc

no i oczywiscie potop szwecki byl z glodu szwedow tak jak holocaust byl z glodu (zlota) niemcow

no tak bylo - byla bida w niemczech i napadli ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Pani Tokarczuk z pewnoscia zna sie na literaturze i potrafi pisac wspaniale ksiazki


@pwone: miałbym co do tego poważne wątpliwości. Żeby nie było, próbowałem się przez jej pisaninę przebić zanim w ogóle cokolwiek było wiadomo o jej poglądach czy Noblu, więc nie byłem uprzedzony. I mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że to po prostu było słabe.
  • Odpowiedz