Wpis z mikrobloga

Jprd szukałem czegoś za łóżkiem, podniosłem papierek jakiś z ziemi i wyleciał mi na rękę jakiś paproch w kształcie pająka ale się tak przez chwile zesrałem, że gwałtownie się szarpnąłem i sobie coś naciągnąłem w udzie xDD koniec kariery bo mnie pokonał brud zza łóżka xD

edit: o #!$%@? to był prawdziwy pająk a nie paproch xDD zaraz dam zdięcie
#mikrokoksy #silownia #pajaki #animalplanet
stefan8800 - Jprd szukałem czegoś za łóżkiem, podniosłem papierek jakiś z ziemi i wyl...

źródło: comment_6ecbvgLKakDpDRmZD9X9lnmbQ7ZMEUd2.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@stefan8800: fuuu, też bym się zesrał.
Ja kiedyś wróciłem szczęśliwy z siłki, bo dobrze poszło, a potem zmieniałem żarówkę i wyciągając rękę do góry i kręcąc coś zabolało w barku i tydzień wyłączoną rękę miałem xD
  • Odpowiedz
@stefan8800: ja sobie spałem i czułem, że coś mi łazi po twarzy. Ręka przejechałem i wstałem że może to pająk właśnie. Nigdzie nic nie ma, to poszedłem spać z myślą, że pewnie coś mi się przyśniło.
Rano znalazłem jego zwłoki na prześcieradle. Jakiś duży nie był, ale poszedł do kibla. Głupi UJ.
  • Odpowiedz
  • 1
@stefan8800 ale #!$%@?. Ale że w domu taki duży? Masakra. Jednak ćmy nie przebije, ćmy to najgorsze #!$%@? co mi spać nie dały kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaką ulge poczułem gdy zmarnowałem moskitiere, lato nigdy wcześniej nie było takie piękne
  • Odpowiedz
@kRpt: nie no był wielkości paznokcia ale spore zbliżenie zrobiłem telefonem. Ale widziałem w domach 3x większe już. Dopóki mi na ręku nie ląduje to szanuje pająki, zawsze jakiegoś robala z domu upolują albo inne owady
  • Odpowiedz
@stefan8800: ja #!$%@?ę, stary! święta idą, wypierz tą wykładzinę, bo zrzygać się idzie :<
@635tbrgd5: #!$%@? to jedno, ale kątniki wejdą ci do najczystszego pomieszczenia i to najmniejszą dziurą, więc to nie wina OPa :/
  • Odpowiedz