Wpis z mikrobloga

Everybady tańczą, everybady klaszczą!
Szanowni państwo, prosto z naszego polowego studia w Radomsku wita państwa FuczaQ, w terenie naszym korespondentem jest zaś Manuela Michalak. Już dziś rozpoczynamy pierwszy odcinek z 7 serii Wykop Hunger Games.
Reprezentanci dwunastu dystryktów zmierzą się z sobą na śmierć i życie w walce o przetrwanie. W polu startowym zbierają się już pierwsi uczestnicy! Na miejscu jest Manuela.

F: Manuelo czy się słyszymy?

M: Jestem zwarta i gotowa!

F: Manuelo podobno zasięgnęłaś opinii u kilku uczestników, co sądzą o tej rywalizacji, jakie są ich obawy oraz mocne strony. Co się dowiedziałaś?

M: Musze przyznać, że ilu uczestników, tyle opinii. Niektórzy wykazywali się zupełną ignorancją na moje jakże grzeczne pytania, tak jak np. SirKarson, który nie chciał oddać laptopa do depozytu, szczekał na strażników i ciągle chciał grać w LOLa.
Inni płomiennie opowiadali o rodzinnych tradycjach i zwyczajach wyniesionych z domu. Przykładowo Keboon wszedł na teren Igrzysk w asyście całego familoka i orszaku składającego się z orkiestry górniczej, grającej "O mój rozmarynie". Było dość grobowo, no cóż może nie wierzą w swojego uczestnika, jedno jest pewne Keboon będzie mistrzem podkopów. Z dystryktu uczestnika o pseudonimie DupaJasia słychać było podczas tego swoistego górniczego występu liczne wyrazy oburzenia, pojawiły się m.in transparenty z napisami "Kato-Pato" oraz inne już nieco bardziej wulgarne. Dystrykt Patostreamerów momentalnie zaczął transmitować uroczystość we wszelkich możliwych mediach społecznościowych, zdążyli zebrać 10 tysięcy złotych na Patronite, podpisali także liczne umowy na lokowanie produktów w dalszych odcinkach naszej zabawy.
Jedno jest pewne - będzie agresywnie ponieważ Wykop żąda igrzysk! Halo studio!

Dziękujemy Manueli za przedstawienie tych kilku uczestników, większej ilości przedstawiać nie ma sensu bo i tak za chwilę zginą. Szanowni państwo czekamy już tylko na Dystrykt Neuropy ponieważ wracają z parady, ale już za chwileczkę już za momencik będą na miejscu. Najnowsze szpilki z Zary zobowiązują, but jest, włos jest, oko zrobione, można umierać. Do zobaczenia za chwilę!
Reklama
#wykophungergames
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach