Wpis z mikrobloga

@dwiestronyhistorii: Nie każdy robił to w taki sposób jak Kukuczka, bym nawet powiedział, że jest on w czołówce ludzi, którzy rodzinę mieli w dupie, liczyły się tylko góry. Dzieci nie dla takich jak on. Choć ja napisałem, robił rzeczy nadludzkie.
  • Odpowiedz
@Tomo_BiF: a co ojciec to już jest niewolnik swoich dzieci? równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że jak jesteś ojcem to nie możesz przekraczać dozwolonej prędkości bo się możesz rozbić albo nie jeść tłustych potraw bo możesz dostać raka. #!$%@? się od innych
  • Odpowiedz
@filozof900: Chyba mistrzu nie wiesz co Kukuczka odpierniczał w tych górach. Nawet nie 'chyba' nie wiesz, ale nie masz pojęcia, skoro porównujesz to do przekraczania prędkości, czy jedzenia tłustych potraw.
  • Odpowiedz
@bledny: są świetne dokumenty na jego temat na YT.
Gość był niesamowity w tym co robił, kochał góry jak nic innego, co jest smutne patrząc, że miał synów.
...a co odpierniczał? A np, 10 ośmiotysięczników na które wszedł, wszedł nowymi drogami. Tyle chyba wystarczy :) Człowiek maszyna.
Wydawało mu się że jest nieśmiertelny, pomyśl co podczas wyprawy musiała czuć jego żona, która jednak wiedziała, że wiąże się z człowiekiem dla
  • Odpowiedz
@filozof900: albo porównanie Twoje, do tego że wszedł na K2 drogą, którą nigdy nikt już nie wszedł ... :) ...lub wchodząc na główny wierzchołek Manaslu, idąc jako pierwszy, postanowił zboczyć i sobie wejść na jeden z dziewiczych wierzchołków góry. Wszedł i na następny dzień zdobył swój kolejny ośmiotysięcznik. Mount Everest zdobył wyznaczając nową trasę...
Sami jego partnerzy mówią że, przesłanek do tego by spotkała go śmierć było dużo, lecz każdy
  • Odpowiedz
@Tomo_BiF chlope ty sobie chyba kupisz, dobrze wiem kim był i co robił kukuczka ;-) w każdym razie każdy jest panem swojego życia, to najważniejsze prawo człowieka niezależnie od tego czy masz gowniaki czy nie
  • Odpowiedz
@filozof900: w żadnym wypadku sobie nie kpię. Każdy jest kowalem swojego, życia, lecz "swojego". Jeżeli świadomie posiadasz potomstwo, to także jesteś kowalem życia tego potomstwa. Tyle ludzi się tu wypowiada (na tej stronie) jak rodzice potrafią zniszczyć życie swoich dzieci.
  • Odpowiedz