Wpis z mikrobloga

Krótkie przypomnienie i uzupełnienie sprawy!

Z racji nadchodzących świąt pragnę napomknąć, aby uważać na zakupy w drogerii Mania Perfum. Tutaj możecie znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego.

Dzięki dodaniu znaleziska przez mirka @xdw_pl i waszej pomocy, częściowo udało się osiągnąć sukces - Mania Perfum jeszcze tego samego dnia zwróciła @ZnubionekFan część kwoty, a mianowicie 600 zł z 1100 zł. Co to oznacza? A no pokrótce - przyznała, że faktycznie, posiada dług wobec mireczka. Druga część kwoty miała zostać zwrócona po tym, jak mirek zobowiąże się (podkreślam, po dokonaniu wpłaty) do usunięcia - w mniemaniu Manii Perfum - zniesławiających ich wpisów. Jak się można domyślać, Mania Perfum w wyznaczonym PRZEZ SIEBIE terminie nie ruszyła nawet palcem. Drogiej Manii pragnę przypomnieć, że ze zniesławieniem mamy do czynienia, kiedy mowa jest o niepochlebnych a jednocześnie nieprawdziwych opiniach, więc straszenie trudnymi słowami, których znaczenia nie rozumiecie nikogo nie przestraszy.

Podsumowując, ostrzegam przed INTER PROJECT SP Z O O
ul. Ks. Władysława Żaboklickiego
4/205-480 Karczew
KRS 0000382591
REGON 142893686
NIP 5272653581
która nie wywiązuje się z zawartych umów sprzedaży i uchyla się od zwrotu środków, otrzymanych za zakupiony produkt.

#perfumy #patologiazewsi
  • 37
@corka_mirka: @Paayor ja nie jestem ogarnięty w kwestiach prawnych, ale czy jeśli sklep bezpodstawnie przetrzymuje kasę, to nie powinien jej oddać z odsetkami ustawowym? Ja rozumiem, że parę dni może się coś takiego ciągnąć, nawet 2-3 tygodnie, ale to już chyba 3 miesiąc się zaczął. Wiec korzystają bezpodstawnie z czyichś pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@corka_mirka:
Z chęcią bym dodał, ale jak pomyśle, jakie przepychanki słowne tam będą, za samo wspomnienie o wykopie, to eh....odechciewa mi się :(
Na szczęście wykop ma większe zasięgi i większą moc :)
@corka_mirka
No niestety....
Jeszcze sytuacja ze Snoopem nie poprawiła w jakikolwiek sposób sytuacji.
Niektórzy sobie tam ubzdurali, że my tutaj jesteśmy jak troglodyci, a sam tag jest wart tylko jakiejś przedziwnej, niemalże pogardy.
@ZnubionekFan sprawa jest prosta. Wysylasz wezwanie do zwrotu pieniedzy, po 14 dniach skladasz pozew przez esad najlepiej za posrednictwem adwokata zeby im dowalic koszty zastepstwa, dostajesz wyrok i wpisujesz ich do kazdej mozliwej bazy dluznikow. A nawet jak w miedzy czasie oddadza to pozywasz o odsetki chocby bylo to 30 zl to dostana 20x tyle kosztow do zaplacenia
@dradziak: Też myślałem o perfuforum, żeby to opisać pod ich standardy, ale tamto środowisko jest dzikie. Na dniach będę prosił @PerfumeHub o zmianę statusu manii-perfum z "potencjalnie niewiarygodną" na "niewiarygodną", dostarczę dowody i sądzę, że @kocia_morda może zrobić to samo, aby zwiększyć skalę, że nie jestem jedynym przypadkiem. Możliwe, że uderzę też z ostrzeżeniem na fb na fanpage'ach perfumowych.
Dzięki @corka_mirka za wsparcie, bo ostatnio mam sporo roboty zarówno w pracy
@dwukropekD: wiadomo że kwoty nie będą duże, odsetki ustawowe to coś koło 7%. Tu bardziej o zasadę chodzi. A co do egzekwowania, @ZnubionekFan wysyłał im maile i dzwonił. Upominał się normalnie, ale chyba wszedł już, albo zaraz wejdzie na drogę cywilną.
@ZnubionekFan: Z chęcią dowalę tym frajerom, bo pałka się przegła. Niestety mam dość poważne urwanie głowy, które nałożyło się na całą tę sprawę, ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się za to wziąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZnubionekFan: Co do perfuforum, akurat znam bezpośrednio gościa który był u nich przez długi czas moderatorem. Zaraz do niego napiszę, może on będzie w stanie zrobić im odpowiednią „reklamę” i to pomoże ze zwrotem reszty kasy.