Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #afera #moderacja @Moderacja #neuropa #wojnaidei @a__s
Wojna nigdzie nie udowodniła, że ma dwuetapową weryfikację logowania się do konta. Jak niby inaczej ktoś by mu się włamał?

Wszyscy proszą @wojna_idei o jakiś dowód na jego słowa, ale poza kręceniem małysza nie ma od niego żadnych konkretów.

https://www.wykop.pl/link/5249867/wojna-idei-zniknal-z-youtube-bo-prawdopodobnie-ustawil-kiepskie-haslo-xd/
  • 31
@Tyraxor: już zrobiłem odwołanie. Moim zdaniem nagranie jasno potwierdza, że:

@wojna_idei miał dwa konta przypisane do zarządzania kanałem na YT:

- Główne mogło mieć 2-factor
- Drugie nie miało, dlatego otrzymał wyłącznie maila potwierdzającego zmianę uprawnień - najprawdopodobniej nie miał wpisanego swojego głównego maila jako pomocniczego na koncie, bo wtedy dostałby również informację o logowaniu.
p.....e - @Tyraxor: już zrobiłem odwołanie. Moim zdaniem nagranie jasno potwierdza, ż...
Moderacja wierzy na słowo człowiekowi, którego można nazwać patologicznym


@chanelzeg: Nie, to nie ma nic wspólnego z wiarą. To zwykła procedura, której serwis musi się trzymać. Jeśli użytkownik zarzuca coś autorowi kanału, to wypadałoby aby użytkownik ten wskazał jakiekolwiek dowody potwierdzające słuszność jego zarzutów. Tu tych dowodów zabrakło. Dlatego nie możemy (tym bardziej w sytuacji gdy druga strona wykazała, że autor znaleziska rozpowszechnia informacje nieprawdziwe) pozostawić na stronie takiego znaleziska. Wykop
Nie, to nie ma nic wspólnego z wiarą. To zwykła procedura, której serwis musi się trzymać. Jeśli użytkownik zarzuca coś autorowi kanału, to wypadałoby aby użytkownik ten wskazał jakiekolwiek dowody potwierdzające słuszność jego zarzutów.


@a__s: Ale on przypadkiem i nieświadomie sam wyjawia, że to włamanie na konto. Po tej wypowiedzi jest absolutnie jasne i jednoznaczne dla każdego kto miał jakąkolwiek stycznośc z YT i kontami na nim.
chanelzeg - > Nie, to nie ma nic wspólnego z wiarą. To zwykła procedura, której serwi...
użytkownik ten wskazał jakiekolwiek dowody potwierdzające słuszność jego zarzutów


@a__s: a co jeśli wykazałem dowody w odwołaniu identyczne jak w komentarzu wyżej, a znalezisko pozostaje usuniete? Czy autor przedstawił potwierdzenie, że posiadał uwierzytelnianie dwuskładnikowe na wszystkich kontach, a jego konto było odpowiednio zabezpieczone? W nagraniu powyżej przeczy temu w dość oczywisty sposób.
A czy możesz zweryfikować w jaki sposób to wykazał? Bo mam dziwne przeczucie, że został podany link na górze znaleziska, któremu sam autor przeczy w innych wypowiedziach.


@postacie: Niestety nie mogę ujawniać treści zgłoszenia, ale z tego co wiem, autor kanału ma konto na Wykopie, możesz zapytać go osobiście
Nie, to nie ma nic wspólnego z wiarą


@a__s: No chyba jednak ma.

Znalezisko @postacie: odwoływało się do wpisu samego zainteresowanego - https://www.wykop.pl/wpis/46016981/youtube-sie-odezwal-w-sprawie-wojny-idei-po-trzyna/ - w którym potwierdził, że żadnego bana nie było - a jego kanał został "ukryty", bo ktoś uzyskał do niego dostęp. Złamał hasło, wykradł je, może nawet zgadł - nie ma to żadnego znaczenia.

Jedyną "winą" @postacie była sugestia, że Wojna Idei ustawił sobie słabe hasło -
@a__s: Czy pomożesz mi w takim razie w uzyskaniu odpowiedzi od @wojna_idei? Od tygodni jej nie udziela, jednak nie ma problemu z zakopaniem znaleziska jako "informacja nieprawdziwa". Nikt nie wyciąga również żadnych konsekwencji za zwoływanie się do wykopywania/zakopywania znalezisk na jego prywatnej grupie na Facebooku i nawet jego fanpage.
Pobierz p.....e - @a_s: Czy pomożesz mi w takim razie w uzyskaniu odpowiedzi od @wojnaidei? O...
źródło: comment_VtCkXWLbapePDUoAA8GQHNHPiWnz9oWL.jpg