Wpis z mikrobloga

Szukam dla siostry czytnika do ebookow. Nigdy nie miałem z takimi urządzeniami do czynienia... widzę dwie wersje czytnika jedna z reklamami a druga bez reklam. I tu rodzi się moje pytanie: co do #!$%@?? Czyli jak kupie czytnik i kupie ebooka to nadal będą mi tam wyskakiwały reklamy?
P.S. może polecacie jakiś model?
#ebook #czytniki #prezent
  • 14
@sprintel: Po zakupie możesz napisać do amazona, że masz Kindle z reklamami a wolałbyś mieć bez reklam. Procedura jest u nich taka, że sprawdzają gdzie czytnik przebywa. Jak w polsce to Ci odpisują: "Faktycznie, reklamy nie są skierowane na rynek polski. Zwykle bierzemy za to $$$ ale w drodze wyjątku zlikwidujemy Ci reklamy. Daj nam chwilę." Rozmawiałem z nimi o tym niecały tydzień temu i mi zdjęli reklamy.

Napisz do mnie
@sprintel: Te modele, które sprzedają nasze sklepy, bardzo często są z rynków pozaeuropejskich (np. Japonia, Meksyk). Jeśli coś padnie - żegnaj amazonowa gwarancjo. Amazon nie obsłuży w PL reklamacji czytnika spoza Europy. Dlatego lepiej kupować samemu z Niemiec.
@sprintel: Jeśli zależy Ci na czytniku Kindle bez reklam, standardowej gwarancji Amazonu i szybkim czasie dostawy, to zapraszamy do nas ;). Mamy też czytniki innych producentów i chętnie pomożemy coś wybrać!