Wpis z mikrobloga

Czyli @wojna_idei rozkręcił gównoburzę bo ustawił hasło d--a123 i wyłączył dwustopniowe uwierzytelnianie, pomimo tego że już wcześniej miał włamy na konto.

Trzy znaleziska i setki wpisów dzbanów o lewackiej cenzurze xDD Nawet mi was nie żal.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpodludzi #wojnaidei
Kozajsza - Czyli @wojna_idei rozkręcił gównoburzę bo ustawił hasło d--a123 i wyłączył...

źródło: comment_CWqAO2qCdBU51jCDg6fJn43Q6BObpZvS.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gownoburze

@Kozajsza: Nie jest mi po drodze z poglądami autora kanału, ale nie p-----l głupot, bo on właśnie próbował tę gównoburzę uspokoić.
Przecież puścił filmik, w którym mówi, ze nie wiadomo co sie stalo i z tego powodu nie ma sensu oskarzac YT o cenzure, bo nie ma ku temu podstaw.
Prawaki krzyczące, że LEWACKI JUTUP CENZURUJE. Lewaki co się cieszyły BO ZDJĘLI ICH ZA MOWĘ NIENAWIŚCI. I jedni i
  • Odpowiedz
  • 2
@Kozajsza czytam na mirko cały ten hejt lewej strony na wojne idei, a ani razu nie widziałem konkretu, a zarzucacie mu tak wiele manipulacji, kłamstw itd... Wojna idei potrafi argumentować swoje poglądy, a dla mnie jako obserwatora to macie zwykły ból d--y. Proszę wyprowadź mnie z błędu, jeśli się mylę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kozajsza: skad w ogole hejt na ten kanal? Gosc mowil merytorycznie bez obstawania po zadnej stronie. Nigdy nikogo nie obrazal ani nie wysmiewal. Serio nienogarniam
  • Odpowiedz
@Kozajsza: a gdyby tak spojrzeć na to z drugiej strony. prowadzisz serwis dostarczający pewnych usług użytkownikom i masz na pewnego masę skarg. sprawdzasz, że nie łamie regulaminu, ale jednak te zgłoszenia są irytujące. masz jednak w regulaminie zapis, że konta po włamie będą blokowane. No to blokujesz konto tego irytującego anona i jako powód podajesz "włamanie na konto". Kto to sprawdzi czy do włamania nie doszło? "służby" z jakiegoś polandstanu?
  • Odpowiedz