Wpis z mikrobloga

gownoburze

@Kozajsza: Nie jest mi po drodze z poglądami autora kanału, ale nie #!$%@? głupot, bo on właśnie próbował tę gównoburzę uspokoić.
Przecież puścił filmik, w którym mówi, ze nie wiadomo co sie stalo i z tego powodu nie ma sensu oskarzac YT o cenzure, bo nie ma ku temu podstaw.
Prawaki krzyczące, że LEWACKI JUTUP CENZURUJE. Lewaki co się cieszyły BO ZDJĘLI ICH ZA MOWĘ NIENAWIŚCI. I jedni i drudzy
@Kozajsza czytam na mirko cały ten hejt lewej strony na wojne idei, a ani razu nie widziałem konkretu, a zarzucacie mu tak wiele manipulacji, kłamstw itd... Wojna idei potrafi argumentować swoje poglądy, a dla mnie jako obserwatora to macie zwykły ból dupy. Proszę wyprowadź mnie z błędu, jeśli się mylę.
@Kozajsza: a gdyby tak spojrzeć na to z drugiej strony. prowadzisz serwis dostarczający pewnych usług użytkownikom i masz na pewnego masę skarg. sprawdzasz, że nie łamie regulaminu, ale jednak te zgłoszenia są irytujące. masz jednak w regulaminie zapis, że konta po włamie będą blokowane. No to blokujesz konto tego irytującego anona i jako powód podajesz "włamanie na konto". Kto to sprawdzi czy do włamania nie doszło? "służby" z jakiegoś polandstanu?