Wpis z mikrobloga

Kobiety uważają, że prawdziwy facet, to powinien być taki pies na baby; powinien latać za nimi, z wywalonym jezorem, stale tylko on powinien inicjować kontakt, merdać ogonkiem, zapraszać na randki itp. A gdy tego nie robi, to kobiety stwierdzają, że "hyh, widocznie nie jest mną zainteresowany, wiec olać go". I to powoduje, że jest mnóstwo spermiarzy, którzy będą szukać kontaktu z kobietą, robiac to na siłę. Dosyć często gdy kobiety ich olewają i nie odpisują, to oni stwierdzają: "widocznie mnie sprawdza, czy jestem wytrwały. Gdy będę wystarczająco długo zabiegał, to w końcu uzna, że po tylu testach jestem jej godzien!". W końcu od czasu do czasu dochodzi do randki, i co robi taki typ? No placi za nią na randce, bo chce tym samym pokazać swoje zaangażowanie, że jest w stanie o tą kobietę zadbać itd. A jak wyglada sprawa z placeniem na randkach ze strony kobiet? A no tak:
1) jak facet się jej nie podoba, ale będzie płacić za nią, to i tak żadnego związku z nią miał nie będzie. Oleje go już po pierwszej randce, a w najgorszym przypadku będzie utrzymywała go w FZ, robiąc nadzieje tekstami: "jeszcze nie wiem co czuje, daj mi czas, daj mi się poznać", a tak na prawde ona wie, że nic z tego, ale można podoić frajera z kasy i usług.
2) Jak facet się jej podoba, ale nie płaci za nią, to też nic z tego nie będzie, bo uzna, że jest skąpcem i nie można na nim polegać.
3) Gdy facet się jej podoba i płaci za nią, wtedy i tylko wtedy są szanse na związek.
#rozowepaski #logikarozowypaskow #zwiazki #seks #takaprawda #redpill #theredpill #niebieskiepaski
  • 20
@Jestembogaty > podoić frajera z kasy i usług.
2) Jak facet się jej podoba, ale nie płaci za nią, to też nic z tego nie będzie, bo uzna, że jest skąpcem i nie można na nim polegać.
3) Gdy facet się jej podoba i płaci za nią, wtedy i tylko wtedy są szanse na związek.
Z tym bym się trochę nie zgodził, bo jeżeli się jej podobasz to często sama będzie proponować
Nie wiem czy zauważyłeś ale jestem kobietą


@ripleyx: różowy pasek jeszcze o niczym nie świadczy, zdjęcie cycków z karteczką, albo wiesz... nie wiem czy zauważyłeś/aś, ale ja jestem prezydentem.