Wpis z mikrobloga

Nigdy nie kupowałem telefonu z komisu, co myślicie? Jeszcze na gwarancji, maja fakturke jest to iPhone XR, co sprawdzić na miejscu?
#iphone #komis
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lehv: w komisach często jest drożej niż w sklepie ( ͡º ͜ʖ͡º) Czesto jakieś wady ukryte mają. Ryzykant. Szukaj lepiej promocji w normalnym sklepie.
  • Odpowiedz
@lehv: pamietaj ze telefony kupowane u operatorow na raty, w razie ich nie placenia moga zostac zablokowane. Osoba 1 bierze telefon na raty na dane menela w orange, oddaje go do lombardu za 50% ceny, ty go kupujesz. Osoba 1 nie placi rat, orange blokuje telefon, jestes w dupie.
  • Odpowiedz
@lehv: wiesz co, może bede miał takiego ale kilka miesiecy mam, czekam na decyzje właściciela i jak mi przyniesie fakture bedzie za torche mniej u mnie do kupienia :)
  • Odpowiedz
@lehv: nie ale mogę wysłać. Też pracuje w lombardzie ale jestem zbyt długo na wykopie żeby sobie zepsuć opinie. Mimo wszytsko czekam jeszcze na info od klienta. Jak chcesz zaczekać dzień czy dwa to spoko :)
  • Odpowiedz
@Insiders: mam pytanie, ten telefon jest wzięty z Orange i są raty, obawiać się czegoś? Bo gościu mowi ze w Orange nie ma opcji zablokowania telefonu
  • Odpowiedz
@lehv: nie ma. Ale pewnie po roku gwarancji w Apple jak pójdziesz do Orange a gościu nie płaci to może nie przyjmą telefonu? Tak głośno myślę
  • Odpowiedz