Wpis z mikrobloga

@teobalda: A co za różnica? Niesamowicie bawi mnie to jak prawdziwi Polacy mają ból zadka o to, że ich żółty ząb, wielki brzuch i spocona pacha wcale nie są tym, co kręci kobiety. I oczywiście to wina kobiet, bo przecież powinny nogi rozkładać za samo to, że mają do czynienia z POLAKIEM.
  • Odpowiedz
  • 38
@TatoAktywny pamiętam jak znajomy z Zanzibaru chwalił mi się że bzyka kasie polke managerke z sektora bankowego ja się z niego śmiałem do czasu kiedy pokazał mi od niej wiadomości razem z sexy zdjęciami. Nigdy nie widziałem tak napalonej kobiety xD
  • Odpowiedz
@siwy92: a z czego to wynika? Ciemniejsi panowie zwykle sa bardziej pewni siebie i wyluzowani wiec w czasie gdy siedzisz w piwnicy i marzysz o dziewczynie to opalony pan juz dawno zagadal. I nie, nie lubie Murzynow, nie kreca mnie zupelnie ale tak to wlasnie wyglada.
  • Odpowiedz
  • 63
@Breakglasswithhammer

@siwy92: a z czego to wynika? Ciemniejsi panowie zwykle sa bardziej pewni siebie i wyluzowani wiec w czasie gdy siedzisz w piwnicy i marzysz o dziewczynie to opalony pan juz dawno zagadal. I nie, nie lubie Murzynow, nie kreca mnie zupelnie ale tak to wlasnie wyglada.


Dorabianie ideologii do bycia puszczalską.
  • Odpowiedz