Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ogólnie ludzie (a raczej podludzie czytaj białorycerze) często uważają że z kobietami i rynkiem matrymonialnym jest wszystko spoko a #p0lka to w wymysł jakiś ludzi z #przegryw którzy są brzydcy, głupi i sobie tak usprawiedliwiają swoją sytuacje.

Otóż nie. Ja nie jestem przegrywem, powiem więcej, można mnie uznać za #chad. Nie jestem najwyższy bo 179 cm wzrostu, ale za to jestem dobrze zbudowany (ćwiczę w stopniu bardzo zaawansowanym sztuki walki), mam wyjątkowo prosty ryjec i wspaniałą szczenę, co więcej 152 IQ, całą masę zainteresowań, dobrze sytuowany majątkowo, introwertyczny dynamiczniak, dość towarzyski, zabawny i sam sobie wielokrotnie udowodniłem że znalezienie dziewczyny zarówno na jedną noc jak i na stały związek to dla mnie czysta formalność. I wiecie co? W pełni podpisuje się pod tym co o kobietach piszą przegrywy. Rynek matrymonialny jest rozjechany przez spermiarzy, kobiety mają wymagania z kosmosu nie dając przy tym nic od siebie, zdecydowana większość kobiet to kompletne pustaki z którymi nie idzie pogadać na temat głębszy niż przysłowiowe netflixy i jedzenie, mówiąc większość mam na myśli jakieś 90% lasek z którymi miałem styczność. Oczywiście są też tępi i puści faceci, ale to zjawisko o wiele bardziej marginalne niż w przypadku kobiet.

Liczne związki w których byłem dały mi jasno do zrozumienia że kobiety nie są warte cienia mojej uwagi. A jeśli to czytasz droga mirabelko to musisz wiedzieć że jesteś prawie na pewno nic nie warta jak większość osobników twojego garunku. Szczególnie ty BloodyMassacre26, o niej w ogóle swego czasu napisze osobny post z ostatecznym zaoraniem XD

#zwiazki #rozowypasek #niebieskipasek #przegryw #chad #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy dla maturzystów](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i sam sobie wielokrotnie udowodniłem że znalezienie dziewczyny zarówno na jedną noc

kobiety mają wymagania z kosmosu


@AnonimoweMirkoWyznania: od ręki Ci kobiety wskakują do łóżka na jedną noc, ale zarazem mają wymagania z kosmosu, ciekawe, boli Cię, że musisz z nimi gadać dłużej niż 5 minut?
  • Odpowiedz
zdecydowana większość kobiet to kompletne pustaki z którymi nie idzie pogadać na temat głębszy niż przysłowiowe netflixy i jedzenie, mówiąc większość mam na myśli jakieś 90% lasek z którymi miałem styczność


@AnonimoweMirkoWyznania: ale czego ty oczekujesz od kobiet do #!$%@? wacława? Rozmów o kosmosie i filozofii? One mają wyglądać bo samca przyciągają ciałem i wyglądem a nie tym że nauczą sie mądrze gadać. Ile ty koleś masz lat?
  • Odpowiedz
One mają wyglądać bo samca przyciągają ciałem


@pijekubusplay: przykre jest takie spłycanie, ja na pewno nie kieruję się samym wyglądem i umiejętność prowadzenia głebokich rozmów (niekoniecznie o filozofii) jest dla mnie dużym plusem
  • Odpowiedz
@steppenwolf90: i ile już takich głębokich rozmów przeprowadziłeś? Jakie inne zainteresowanie miała ostatnio laska którą spotkałeś oprócz netflixa, gotowania i jedzenie tego co ugotowały? Ja nie mówię że absolutnie nie ma ciekawych dziewczyn, ale faktycznie ich zainteresowania są miałkie i kobiece, co u nas moze wzbudzać śmiech ale ona dobrze wie że kolesia złapie na gibkie ciało i piękny wygląd, a nie na prowadzenie dysput intelektualnych. Od pogaduszek są kumple,
  • Odpowiedz
ona dobrze wie że kolesia złapie na gibkie ciało i piękny wygląd


@pijekubusplay: nie wiem, ja nie znam faceta, który chciałby jakąś idiotkę do związku, na jeden raz to może jeszcze, wygląd to nie wszystko i potwierdzają tą tezę badania naukowe (nie mówię, że nie jest jednym z najważniejszych czynników)

Jakie inne zainteresowanie miała ostatnio laska którą spotkałeś oprócz netflixa, gotowania i jedzenie


@pijekubusplay: nawet na tinderze co
  • Odpowiedz
MetalowaKochanka: @steppenwolf90 białorycerstwo level master, jak już wybielasz mężczyzn, by bronić kobiet xD większość favetów leci na twarz/tyłek/cycki. Jak twierdzą, że kobieta musi mieć mózg - po co? Ich laski oferują niewiele więcej od tych bez mózgu, tylko wolniej ulegają rozkładowi więc nie piszą o delikwencie, że nekrofil xD

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
większość favetów leci na twarz/tyłek/cycki. Jak twierdzą, że kobieta musi mieć mózg


@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem skąd wziąłeś to stwierdzenie, tutaj masz artykuł opisujący, że wygląd wcale nie jest decydujący i opiera się on na badaniach naukowych (sorry, że płatny innego nie mam pod ręką):

https://www.newsweek.pl/wiedza/nauka/wybor-partnera-co-o-nim-decyduje-geny-zmysly-a-moze-mozg/wy8rx9j

ja na pewno nie patrzę aż tak na wygląd, więc mam prawo do innych poglądów, wydaje mi się, że naczytaliście się red pilli i innych,
  • Odpowiedz