Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Soojin21: > z jakiej racji mam nie móc zrobić tego w polsce w godnych warunkach? Płacę składki na NFZ, więc żadam pełnego dostępu do opieki medycznej

xD to jest żart bo:
1. Więcej świadczeń w opiece zdrowotnej to większe składki.
2. Opieka medyczna w nfz obejmuje wyłącznie leczenie.
3. Nawet zębów na NFZ dobrze sobie nie naprawisz a Ty chcesz usuwać dzieciaka za hajs z budżetu xD
@Soojin21 Jak dla mnie, atesty i lewaka, #!$%@?, że płód to nie człowiek, to #!$%@?. Tutaj mam takie samo zdanie jak Hitchens. Płód = człowiek. Jestem za aborcją "na żądanie" dlatego, że nie jestem w stanie rozpatrzyć każdej historii kobiety. Ile kobiet w ciąży, tyle różnych życiowych historii. Dlatego aborcja powinna być dostępna dla każdej kobiety. Ale nikt mnie nie przekona do tego, że płód to nie jest człowiek. Z tego płodu
wielogodzinnego porodu to znęcanie się


@Soojin21: Co więcej w niektórych przypadkach to możliwości utraty zdrowia czy nawet życia przez matkę. Już był pomysł żeby zapis w ustawie aborcyjnej zmienić że aborcja jest dopuszczana kiedy "zagraża zdrowiu matki" na "zagraża życiu matki". To bardzo trafnie skomentował wtedy dr Dębski - kobieta ma leżeć i zdychać bo ja muszę czekać na to żeby stan jej zdrowia pogorszył się na tyle żeby zagrażał jej