Wpis z mikrobloga

ehhh gdzieś mi dziś randomowo mignęła nazwa sky ferreira i sb pomyślałm ej to chyba to takie z taką zajebistą okładką ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) co czasem pojawiało się w lastefemeowych zestawieniach mireczków z gustem fajnym i miałm to przesłuchać daaaawno temu już no więc wziąłm i zacząłm słuchać i aaaaaaaaaaa dawno w niczym się tak totalnie nie zakochałm ten album jest piękny śliczny perfekcyjny i bd pwn katować mocno już katuję wsm teraz

#muzyka #synthpop #alternativerandb #electropop #funk #sluchamsbwlasnie #gownowpis #chodlista
Chodtok - ehhh gdzieś mi dziś randomowo mignęła nazwa sky ferreira i sb pomyślałm ej ...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ehhh nwm do dziś mam ból d--y starszny że pewne babsko mi przeszkodziło w nagraniu więcej
bo ja nikomu nie przeszkadzałm tylko sb trzymałem tel w ręku na wysokości klaty żeby mieć pamiątkę i normalnie oglądałem ale jakiś babsztyl musiał się wpapieżyć i teraz mn boli strasznie że mam tylko dwa kawałki sensownie nagrane bo lubię strasznie wracać do tego i oglądać i wspominać tylko właśnie materiału mało strasznie ehhhhhhhhhh ;///
a
  • Odpowiedz
nie no od początku kąta czyli 08.2015

całego koncertu stania z telefonem jak ostatni pawian, a niektórzy w sumie tylko po to chodzą na koncerty - odbębnić, nagrać na insta i poszpanować xD


mordo ;\
mówię że oglądałm tylko po prostu trzymałem w łapie tel skierowany na scenę który nikomu nie miał prawa przeszkadzać chyba że moim cyckom
  • Odpowiedz
ehhh wiem ale tak czy siak fajnie byłoby mieć z własnej perspektywy tak jakby widziane własnymi oczkami żeby było moje łapki widać i wgl i żebym mg to sb odpalić na pełen ekran i zanurzyć się i wyobrazić sb że znowu tam jestem ;-;

@SocttFavor:
  • Odpowiedz