Wpis z mikrobloga

2. Wiecie gdzie są najlepsze ceny agd? Chodzi o sieciówki raczej


@ortaliontrenera: Najprawdopodobniej najtaniej Ci wyjdzie kupić w różnych sklepach, różne sklepy mają różne marże na różnych towarach.
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera: Z AGD może będzie inaczej, ale jak wydawałem tyle na sprzęt komputerowy, to kupując części w 6 różnych sklepach zaoszczędziłem ponad 2k więcej niż najtańsza oferta z jednego sklepu. Różnice w cenach były czasem nawet 40%.
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera: 502 652 082 znalazłem ich na fb, znajomy mi polecał, odbierałem miesiąc temu i znalazł mi parę rzeczy na które ja bym nie zwrócił uwagi (bęben na ścianie, malutki ale jednak musieli poprawić) więc mogę polecić.
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera:
1. Nam pomagal w odbiorze pan Marek z Ardantes Group (wpisz w google albo na fb) nie wiem tylko czy sprawdza wentylacje.
2. Jak wybralismy agd do domu to wyslalem maila albo przez formularz zapytanie o oferte zakupu pakietu do wszystkich znanych mi wiekszych sklepow z agd w tym internetowych. Czesc mnie olała, część odpisala ze nie daje rabatów przy większych zamowieniach wiec podali mi ceny z normalnej oferty,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ortaliontrenera: ja odbieram mieszkania. Chętnie pomogę za rozsadne pieniądze :) wentylacja to wiele Ci nie powie. Możesz mieć za niskie otwory drzwiowe i inne ciekawostki :)
Edit: żeby nie było to mam kilkuletnie doświadczenie w wykonawstwie mieszkaniowki, papiery inspektora nadzoru i sporo odebranych mieszkań i wykonczenie wlasnego za sobą
  • Odpowiedz