Wpis z mikrobloga

@qwertty321 o to że większość ludzi uważa za normalne to co się je, chce się zjeść i nie widać z tym większego problemu A u nad jak zawsze zalesie i każdy musi włożyć ryj każdemu w talerz. xD
  • Odpowiedz
@qwertty321: to sie wyprowadz i miej problem z glowy xD

ludzie sa wykorzystywani przez polaczkow/obcyc przedsiebiorcow + rzad sprowadza masowo ukraincow i kolirowych dzieki ktorym normalny obywatel zarabia o wiele mniej. welp c--j w to

tolerancyjne i progresywne spoleczenstwo szykanuje cie i wysmiewa bo pochwaliles sie w internecie/publicznie ze wierzysz i modlisz sie dla zydka z pustyni, c--j mnie to boli ich
  • Odpowiedz
  • 1
@qwertty321 no właśnie co to za retoryka, żeby na każdym kroku atakować Polaków i Polskę? Nawet k---a przy okazji świąt! Nie popieram męczenia zwierząt, w tym karpii ale po co mieszać w to januszy, polaczkow, itp? Po co naśmiewać się z ludzi jedzących karpia?
  • Odpowiedz
@dymek_: czy nie popieranie męczenia zwierząt przy okazji tak pogodnych świąt jest z automatu atakiem na polaków i polskę? na to pytanie jak widać mamy zupełnie inne odpowiedzi
  • Odpowiedz
@qwertty321: Mi osobiście by się nie chciało zabijać, bo szkoda mi zachodu, ale galareta z świeżego karpia a z odmrażanego jednak się różni. W przypadku długiego duszenia różnić nie idzie wyczuć, podobnie w sumie jak się go smaży na głębokim oleju i w panierce. Niech ludzie mają wolny wybór jak chcą sobie karpia kupić.
  • Odpowiedz
  • 0
@qwertty321 wyzwij ich od nazioli, to modne.
A potem dawaj fotki z rzeźni.

Jak zabija karpia szybciej, to będzie mniej świeży, mniej sprzedadzą, więcej wyrzucą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale jak cała Warszawka srala do Wisły to jakoś nikt się nad rybami nie uzalal. Niech kupują, choć ja za karpiem nie przepadam.
  • Odpowiedz