Wpis z mikrobloga

@miki4ever: CDMA tutaj działa. To prawda. Nie jest prawdą że telefony nie posiadają złącza karty sim. Może kiedyś tak było lecz dzisiaj nie spotkałem takiego rozwiązania. Miałem w USA kartę w AT&T później verizone a teraz używam T-mobile. Za każdym razem miałem kartę sim. Lepiej. Kuzyn kupił iPhone X w Verizone i pomimo faktu że telefon ten posiada e-sim dostał on osobno kartę sim do slotu. Na codzień gdy używam
  • Odpowiedz
@miki4ever: Zobacz ofertę sprzedawanych telefonów w formie umowy na stronie verizone. Kiedy wejdziesz w specyfikację telefonu na ich stronie jedyne modulacje i pasma to te z UMTS/GSM nie ma tu mowy o CDMA. Polecam poprzeglądać strony amerykańskich sprzedawców. Piszę to co widzę na co dzień na ulicy i z czym miałem do czynienia gdy chciałem zmienić operatora.
0.....4 - @miki4ever: Zobacz ofertę sprzedawanych telefonów w formie umowy na stronie...

źródło: comment_07WTAf9K8GOaC2fwbLaLgtj5dm37shMo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@uwielbiamnalesniki też tak myślałem, często zmieniłem słuchawki bo mi się kabel łamał, teraz mam bt i w sumie to mi ten port do niczego nie jest potrzebny, ładowarka indukcyjna to też zajebista sprawa, kładziesz tel i to w zasadzie tyle
  • Odpowiedz