Wpis z mikrobloga

@visos: no to może zamiast debilnej odpowiedzi wyprowadzicie mnie z błędu? Mam telefon ładowany bezprzewodowo i za nic nie mogę do doładować gdy jest kompletnie martwy
  • Odpowiedz
@visos: iPhone X, w ładowarce w ogóle nie uruchamia się lampka ładowania przy martwym telefonie. Może kwesta jakiejś zewnętrznej ładowarki.
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: Oczywiscie, ze ladowanie bezprzewodowe jest lepsze. Nie ponosisz ryzyka uszkodzenia kabla/portu przez czeste wyjmowanie i wkladanie. Zreszta w czym pendrive byl lepszy skoro plyta dvd-rw 4,7gb kosztowala pare zlotych a pendrive 4gb paredziesiat czy nawet pareset? To samo z likwidacja jacka. Zastepuje go bt
  • Odpowiedz
@Mirkosoft: Znajac appla to tak zrobia. Jak zlikwidowali jacka to dali sluchcawki na lightning i przejsciowke na jack. Co do laczenia sie z kompem to nie bardzo widze sensu i przez 2 lata korzystana z iphone to uzylam tego moze raz nie liczac przywracania systemu po betach
  • Odpowiedz
Jak apple ograniczylo bluetooth w swoich urzadzeniach wylacznie do polaczenia ze sluchawkami bez mozliwosci przeslania plikow to tez byl lament, ze jak to tak?
Odpowiedz z ich strony byla prosta: macie internet od tego.
Tylko ze wtedy internet byl drogi u nas wiec ludzi nie rozumieli dlaczego ta zla firma tak bardzo ich krzywdzi :(
Kto wyslal w ostatnim roku cokolwiek przez bluetooth komus zamiast przez maila czy messenger?
Mieli racje tylko dostawali po glowie jako ci ktorzy masowo to wprowadzili na rynek.

Tak
  • Odpowiedz
@rzuf22: Tylko czesciowo masz racje. Dopiero po premierze xr/xs zrezygnowali z przejsciowek (rowniez w starszych modelach) wczesniej normalnie ip7/8/x mialy przejsciowke w zestawie
  • Odpowiedz
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka:

Kto wyslal w ostatnim roku cokolwiek przez bluetooth komus zamiast przez maila czy messenger?


Ja robię to co chwilę, wysyłam fotki do telefonów, pliki itd.. Znajomi również. Także nie mierz wszystkich swoją miarką. Nie masz takiej funkcji to z niej nie korzystasz, ale nie skaluj tego do całego
  • Odpowiedz
  • 0
@arcxa znaczy aktualnie działa to tak, że w czasie zanim skoczę sobie dorobić herbatki w kuchni to mam już 20/25% które znów wystarcza na parę h aż nie wybije herbatki i można tak w nieskończoność XD
  • Odpowiedz
@arti040 Tylko że usunięcie stacji dyskietek czy ekranów CRT to był progres - zastąpione zostały lepszymi rozwiązaniami. Usunięcie wejścia słuchawkowego to czysty skok na kasę - żeby sprzedawać drogie słuchawki bezprzewodowe. Usunięcie złącza ładowania tak samo - rozchodzi się tylko i wyłącznie o możliwość wyciągnięcia dodatkowej kasy sprzedając drogie stacje ładujące telefon bezprzewodowo. Apple jest mistrzem w dojeniu idiotów z kasy a oni im jeszcze klaszczą ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz