Wpis z mikrobloga

Bez portów jest taniej


@arti040: Sugerowanie że cokolwiek ci to da. Flagowe smartfony są droższe z roku na rok i to że dla producenta będzie taniej wcale nie znaczy że będzie i dla ciebie. Skończy się pewnie tak że cena i tak wzrośnie, a producent zarobi sobie więcej.

można upchnąć tam coś innego, choćby kawałek baterii


Tak upychali że swego czasu ktoś dał radę zainstalować minijacka do ajfona 7 chyba
  • Odpowiedz
  • 0
@PanKracy582 no nwm tak myślę też się łączy kablem czyli nie jest to bezprzewodowe , więc meizu tylko przykleiło coś co jest już wszystkim znane , kable magnetyczne .
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: ciekawe czy źródłem jest instytut danych z d--y ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do rozwiązania jest wiele rzeczy, np rozładowanego telefonu nie jesteś w stanie naładować bezprzewodowo. Druga rzecz, apple car play wymaga połączenia przewodowego, bo aktualnie ilość transferowanych danych jest zbyt duża na bluetooth. Wiec najpierw chciałbym zobaczyć rozwiązania tych problemów a potem można myśleć o braku złącz
  • Odpowiedz
Już mnie denerwuje te j-----e androidziadzy na Apple. Użytkownicy iPhone maja w------e na resztę i po prostu używają to co im wygodnie BO KAŻDY KUPUJE TO CO CHCE, ale ci nie - wieczne wojny. Już nie wspomnę o użytkownikach xiaomi, to już się powoli sekta robi.
  • Odpowiedz