Wpis z mikrobloga

@Opipramoli_dihydrochloridum Ogólnie ludzie nie są świadomi co google gromadzi, pracuje w nowych technologiach i jeśli miałbyś zainstalowana jedna z aplikacji dość sporej grupy producentów to byłbym w stanie powiedzieć gdzie dokładnie byłeś każdego dnia, gdzie pracujesz, gdzie mieszkasz i gdzie na divy chodzisz i parę innych informacji ( ͡º ͜ʖ͡º)
O! Jeszcze trochę więcej informacji dla Google o Tobie


@ampcode: bo wcale na Gmail nie przychodzi informacja że ktos mi paczkę wysłał o jej nr oraz potwierdzenie zakupu ze sklepu...
@dafto nawet jeśli, to nasz własny MAC nic tutaj nie da - @Pirat_Brodacz miał na myśli zapewne MAC routera z publicznej sieci z którym się łączymy, a tego tak jak piszesz powyżej też nie dostaniemy. Także fajny Panie Piracie pomysł, ale tak łatwo nie idzie zdobyć mojej lokalizacji :)
@ampcode: Zawsze mnie to bawi XD zamawiam sobie załóżmy obieraczkę do ziemniaków a w NSA grupa nasł#!$%@?ących agentów dostaje właśnie informację od Google i zapisuje, że prócz abonamentu na ps4 zamówiłem w tym tygodniu obieraczkę do ziemniaków a mój sąsiad gume do przepustnicy w passacie b5. #!$%@? ta inwigilacja jak żyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)