Wpis z mikrobloga

@w3n5zu: ze niby dobrze oddawać głowny plac miasta na 3 miesiące w roku pod jarmarki za darmo zamiast jak ludzie zorbić przetarg i zgarnac kilka baniek?
  • Odpowiedz
  • 4
Masakra biedny Wrocław ma chyba najwieksza liczbę hejterow. W żadnym mieście nie jest idealnie, ma swoje problemy, ale to słoiki z Wrocławia kręcą największą imbe w necie i obrzydzają obraz tego pięknego miasta.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@katius: no fajnie ale co ma z tym zrobić zwykły mieszkaniec? Jak chodzę po tym rynku to jest fajnie, miła atmosfera i fajnie się z panną tak przejść. Mam płakać że zarząd miasta jest niegospodarny? No słabo w c--j ale jutro do pracy i trochę szkoda czasu uzalac się nad czymś na co nie mam wpływu i w ogóle to mi trochę lata koło c---a
  • Odpowiedz
@katius: ale ty wiesz, że ten jarmark przyciąga sporą liczbę turystów? Wiesz, że pośrednio z nich miasto ma kasę? O podatkach ze sprzedaży nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@Pan_Mysz
@katius nie byłem ale zgaduję 10 stoisk z miodami 10 z wędlinami 5 z chlebem , piwa regionalne Edi xD golonka i kiełbasą . Wszystko 3 razy drożej niż w markecie i oni jeszcze nie płacą za.plac ? XD
  • Odpowiedz