Wpis z mikrobloga

Byłem przed chwilą w nocnym i babka myślała że jestem n------y i kazała mi zapłacić za paczkę chipsów i energetyka 25 złoty xxdd

J----a bierze od n--------h karty kredytowe i dorzuca im do zakupów.rozne rzeczy a jak ktoś płaci pieniędzmi to wydaje mniej reszty, gdzie to zgłosić i jak zdobyć dowody?

#oszukujo #a-----l #zalesie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SiemkaKtoPeeL: idziesz tam, bierzesz bourbona, płacisz kartą, upewniasz się że nie nabiła na fiskalną i następnego dnia w banku robisz reklamację transakcji typu chargeback :)
  • Odpowiedz
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Jeśli mam wiedzę o fakcie, że jakiś sklep nagminnie nie wystawia paragonów i szefostwo piłuje o to swoich pracowników (właściwie to zmusza i szantażuje utratą pracy za minimalne wynagrodzenie) to jest sens to zgłaszać? Z drugiej strony brak dowodów.
  • Odpowiedz
@SiemkaKtoPeeL: to chyba standardowa praktyka. Mi ostatnio w żabce koło #tauronarena #krakow sprzedawca doliczył paczkę fajek, jak brałem kilka różnych piw, chyba myślał że się nie zorientuje. Jak poprosiłem o paragon to zaczął się motać, że pomyłka, jakby od razu wiedział że będzie przypał. Oddał mi grzecznie za fajki, i nie wiem teraz czy iść pogadać o tym z właścicielem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SiemkaKtoPeeL: to chyba standardowa praktyka. Mi ostatnio w żabce koło #tauronarena #krakow sprzedawca doliczył paczkę fajek, jak brałem kilka różnych piw, chyba myślał że się nie zorientuje. Jak poprosiłem o paragon to zaczął się motać, że pomyłka, jakby od razu wiedział że będzie przypał. Oddał mi grzecznie za fajki, i nie wiem teraz czy iść pogadać o tym z właścicielem.

@RudyMusisz: najlepiej tak zrobic,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiemkaKtoPeeL Zawsze na takie okazje:


Całodobowy bezpłatny telefon interwencyjny Krajowej Administracji Skarbowej: 800 060 000


Dzwonisz, mówisz co się stało, dajesz adres a oni robią jej z d--y jesień średniowiecza


@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: jako księgowy czuje się w obowiązku aby wysmiac to co napisałeś bo jest to bardzo dobry żart xDDDD
  • Odpowiedz