Wpis z mikrobloga

Mój niebieski siedzi na tym tagu już pół roku, cała półka zawalona perfumami. Ostatnio usypiamy, a on zaczął się zastanawiać nad wzmocnieniami półki, żeby jego drogocenne flakoniki przypadkiem nie spadły i się nie potłukły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przegląda nowe wpisy na tagu w każdej wolnej chwili. Ostatnio nawet na mszy za moją babcię, bo jakiś mireczek rozlewał Toma Forda i on KONIECZNIE musiał sobie zaklepać xD Nie wspomnę o ciągłym wąchaniu nadgarstków, wyganiania mnie z pokoju, a następnie przechodzeniu obok mnie z pytaniem "jak projekcja??". W tym miesiącu wydał już 600 zł na perfumy, a mamy dopiero 6 grudnia xD
Wiedziałam, że coś mi kupił na mikołajki, bo od tygodnia tylko o tym gadał. Domyślałam się, że to perfumy, no bo co innego XD Dzisiaj dostałam paczuszkę, otwieram, a tam Lalique Encre Noire XDDD Mówię mu: chyba dałeś mi prezent dla taty przez przypadek, a on że nie nie nie, to dla mnie i czy się cieszę xD Zatkało mnie, myślę sobie, że musi mnie wkręcać, a on całkiem poważnie, że przecież to uniseks i jak nie chce to on sobie weźmie xD No zdenerwowałam się trochę, posprzeczaliśmy się o jego ostatnie hobby, ubrał się i wyszedł z domu, jeszcze przed wyjściem psiuknął się kilka razy prezentem dla mnie xD Przyszedł jakiś czas temu z torebką, poszedł umyć ręce i zajrzałam do niej, a tam to co na zdjęciu xD
Stworzyliście potwora xD

#perfumy #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
scully - Mój niebieski siedzi na tym tagu już pół roku, cała półka zawalona perfumami...

źródło: comment_cATEBQtgbBXJUA0iEWoqGJMqNVtgUbG6.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@scully: > W tym miesiącu wydał już 600zł na perfumy, a mamy dopiero 6 grudnia xD

Jeszcze nie jest źle. Prawdziwy nałóg zaczyna się, gdy zaczynasz brać kasę z konta oszczędnościowego, bo akurat jest zajebista promka.na eglamour. #truestory
  • Odpowiedz
@scully ale szczwany niebieski z tym uniseks. Miał nadzieję, że tobie ten parfum nie podpasuje i będzie mógł sobie wziąć, czyli koniec końców kupił sobie, ale żeby nie było, prezent był, jest spoko człowiek, po prostu się nie podobał. No patrz. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz