Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki! ()

Wraz z kolegami od pewnego czasu zajmujemy się pewnym projektem - mianowicie produkujemy filmy, głównie historyczne. Chcemy się zająć tym na poważniej, rozwijać się w tym kierunku, żeby któregoś dnia robić je całkowicie profesjonalnje. Jednak jedyne co nas teraz blokuje, to brak sprzętu. Nagrywamy telefonami i starą kamerą i serio, ciężko jest z tym działać, czy robić po prostu lepsze filmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Brakuje nam 5000 zł aby zakupić między innymi aparat, obiektyw i stabilizator - dlatego prosimy was o wsparcie naszego najbliższego projektu "Historie z Podlasia", gdzie postaramy się opowiedzieć o dawno już zapomnianych historiach z naszego regionu. Dodatkowo, o czym wspomnieliśmy już w opisie zrzutki, dochód z filmów oraz nadwyżka, jeśli takową zdobędziemy, pójdzie na cele charytatywne. Jeśli ktoś nie ma jak wpłacić, lub wpłacił wcześniej na osoby bardziej potrzebujące (do czego zachęcamy) to prosimy aby chociaż udostępnił i rozesłał link. Z góry dziękujemy!

Link do wspieram.to

#podlasie #zalesiealetylkotroszke #historiajednejfotografii #wspieramto #crowdfunding #wsparcie
  • 15
@Intervojager_1 wynajem sprzętu do nagrywania (aparat, obiektyw, stabilizator, mikrofon i oświetlenie) to łącznie jakieś 500 zł za dzień - przynajmniej jak robiłem rekonesans u nas w mieście. Stać nas by było na jeden film, może dwa. Gdybyśmy robili z nastawieniem zarobkowym, może to i miałoby rację bytu - w przypadku działalności charytatywnej niestety nie damy rady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@qmski: A kolega kolegi lub jakaś lokalna firma która będzie chciała zostać waszym sponsorem w celu polepszenia swego Public Relation ? Niech włączy się w projekt dla nazwiska, Jesli film będzie dobry, reklamę internetowa zrobię gratis. ale zarobić na filmie tylko przez internet, to naprawdę wyższa szkoły jazdy.
Zrobić wam gratiis? Dajcie adres hostingu z hasłem dostępu -nie takie rzeczy robiłem w internecie. Ale CSS to tragedia, która mnie pzrekonała do wordpressa, który pojął jakimś cudem co jest div w przeciwieństwie d ramek. 6 lat wyluczenia cyfroweho nie zrobiło swoje przez męde z opieki społecznej działającej w wyniku nadania za dużo praw przez PO wyrządziła mi tyle krzywd, iż dostałem od nich vakatum legis, by dostarcz takich argumentów dla społeczeństwa,