Wpis z mikrobloga

@kraglapyrka na studiach miesięcznie starczało mi 600 zł. Mieszkałem w trzyosobowym pokoju w akademiku, jadłem pierś z kurczaka, ryż i warzywa na patelnię(obiady). Na chemię wydawało jakieś 100 zł na dwa miesiące. Jakieś ubrania raz na jakiś czas i trochę alkoholu. Więc za tyle też się da wyżyć, ale myślę, że OPowi chodzi bardziej o dorosłe życie, które nie kończy się na xhlaniu piwka i oglądaniu seriali :)
@programista3k

@Sebtaa: i zamieszkałeś w tej samej mieścinie co twoi rodzice? To na #!$%@? sie wyprowadzać. Jeszcze powiedz że są twoimi sąsiadami.


Co w tym złego tak ogólnie, #!$%@?ąc od sytuacji OPa? Czasami trzeba się odciąć a coś zmusza do zostania w mieście
@kraglapyrka: No ale co z tego, skoro gość chce wyjść z przegrywu? Pomijam już kursy, ale samo chodzenie na siłownie to też odpowiednia dieta - ciężko mu tu będzie oszczędzać. Ponadto rozmaite wydatki pokroju środków czystości, ubrań, kremów do twarzy i tego typu pierdół. No i wiesz, nie sztuka żyć za 1000 złotych - sztuka to odkładać co miesiąc z parę stówek. A jak przyjdzie ci jakiś niespodziewany wydatek, jakaś impreza
@Sebtaa:

Ja mało jem więc na jedzenie 400 zł


Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem
@Sebtaa: ja mam 3 k na życie, 650 pokój, 500 jedzenie, bilet free bo jeżdżę bez, wyjścia jakieś weekend, jakieś pierdoły i przez 4 miesiące musiałem brać z oszczędności bo nie domykałem budżetu. Słabo żyję xs
@bunkrowniema:

OPowi chodzi bardziej o dorosłe życie

Bardzo ciekawe. Na czym polega to dorosłe życie, na tym że musisz pakować minimum 300 złotych miesięcznie w samochód a sobotnie popołudnia spędzać w najlepszej restauracji w mieście?
Co wy w ogóle próbujecie przekazać tymi komentarzami? OP z pewnością jest młody i zaczyna karierę zawodową. To nie jest tak, że mieszkasz u mamusi a potem na pstryknięcie palcami przeskakujesz do prowadzenia "dorosłego" życia, z