Wpis z mikrobloga

@Wygryw_z_wyboru: piłkarze z Leicester to pili bo wg sztabu (wg badan) miał korzystny wpływ na osiągi podczas sprintu

Kilka %

nawet taki szczegół jak to, że wg badań sok z buraka (nie, nie plagatorska stronka) poprawia sprint i podejmowanie decyzji o ledwie 3,5% nie zostało pominięte - został włączony w dietę piłkarzy - Wasyl chyba nie miał problemów jako wychowany na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wygryw_z_wyboru: Weź sobie zakiś buraki w słoju, przepis prosty jak #!$%@? i po tygodniu masz zajebisty naturalny sok za 1/5 tej ceny. Jak się jeden kończy dostawiasz następny i masz pyszne naturalne pitku, a nie jakieś tabsy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BotRekrutacyjny: Ja miałem anemię za dzieciaka, nic nie pomagało, wymiotowałem już lekami, baba zaczepiła moją mamuśkę na korytarzu w przychodni dała jej przepis na sok z kiszonych buraków to miesiącu picia doktor podobno (tak mówiła mamuśka) okulary ściągneła mając moje wyniki badañ krwi w łapie i powiedziała, że jak 20 lat siedzi w zawodzie to nie widziała tak rewelacyjnych wyników krwi. Także myślę, że coś tam dają takie soki.
  • Odpowiedz