Wpis z mikrobloga

Usuneli mi post w radzieckiej czapce. W dodatku oznaczony +18. Chcialam pinformowac, ze to byl element nieprawdziwy, w dodatku w zmienionej fakturze będący czescia przebrania. Z tego co wiem uzywanie symboli tego typu nie jest zakazane. Pragne zauwazyc, ze w odroznieniu od swastyki sierp i mlot dalej jestt funkcjonujacym symbolem w azji. Post mial na celu przesmiewcze podejscie do tematu, a nie propagowanie komunizmu. #moderacjacontent
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bananada:

w odroznieniu od swastyki sierp i mlot dalej jestt funkcjonujacym symbolem w azji


Poczytaj sobie skąd się swastyka wzięła.
@Bananada: Nie byłoby Ci do śmiechu, gdyby zdjęcie zobaczyli w kuratorium oświaty. Zresztą te tłumaczenie o Azji tylko Cię pogrąża. Przypomnę żyjemy w Polsce i robienie sobie śmieszkowych zdjęć narusza pamięć ofiar zbrodniczej ideologii. Gęsto tłumaczyłabyś się w Kuratorium Oświaty, jako nauczycielka powinnaś mieć elementarną wiedzę w tym zakresie...Wykopek wbrew pozorom nie pomyślał i zrobił Ci wielką przysługę, a ty jeszcze wylewasz bóle. Smuci mnie obraz polskiego szkolnictwa i ludzi dbających