Wpis z mikrobloga

@Paruwkowy__Skrytorzerca: Bo dziewczęta czekają aż wybije godzina ich 15 urodzin, żeby móc się legalnie r----ć… xD Jakiś czas temu natrafiłem na badania statystyczne (będę cytował z pamięci, bo nie mogę ich znaleźć), wśród 11 letnich dziewcząt 3% miało stosunek za sobą, wśród 12 letnich – 10%, wśród 13 letnich – 25%.

Oczywiście niech nikt nie traktuje tego jako zachętę czy przyzwolenie do kontaktu z lolitkami.
  • Odpowiedz
@r4do5: do czego się odnosisz bo nie wiem jak odpowiedzieć? Jeżeli do tego:

jednak wolę 16, ten rok różnicy da się odczuć w podejściu do tematu


to miałem na myśli to, że są bezpośrednie i wiedzą czego chcą, a nie, że czekają aż im pyknie cyfra ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Paruwkowy__Skrytorzerca: Tak, do tego się odnosiłem, nie wiem dlaczego zapomniałem zacytować. Ja twój komentarz zrozumiałem tak, że dziewczyna w wieku 16 lat będzie miała już rok doświadczenia a 15 latka brak. Może teraz się trochę zmieniło ale kilka lat temu mój kumpel uważał, że dziewczyna musi mieć przynajmniej 18 lat, żeby miała fajną śmiałość do zabawy.

ja niestety nie mam komfortu wybierania w jakim wieku ma być dziewczyna i czy
  • Odpowiedz
@r4do5: luuz, no problemo ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak, parę lat temu ta granica była trochę wyższa, a te, które się bawiły w wieku 16 lat były uznawane za "imprezowe", było ich dużo mniej. Teraz 16, które się "oddają miłosnym uniesieniom" ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie robi już na nikim wrażenia, co ma swoje plusy i minusy
  • Odpowiedz
@XX48Fb: ja nie chcę związku, nie szukam go i od razu o tym informuję. Jeżeli się godzą na fwb to znaczy, że też nie szukają, albo godzą się by potem się to przerodziło w związek. Więc jak już widzisz w jej oczach to zauroczenie, to wtedy mówisz, dziękuję miło było, dobranoc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz