Wpis z mikrobloga

@womabo: Sezon miał niezły, bo 12 goli i 12 asyst + miał całkiem niezłe mecze, ale faktycznie brawo dla EA.

W ostatnich latach z każdym sezonem spadał, ale 82 to naprawdę dobra ocena jak na 37 lat, bo tyle mu stuknie we wrześniu.
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: 12 goli 12 asyst na 36/37 lat to jest zajebisty sezon. Nie ma to tamto, 82 a nawet 83 mu się należy. Jedyne co mnie martwi to, że Balotelli z 84 spadło na 83. Sezon miał niezły, w Milanie bramek nastukał, w Pucharze Konfederacji zagrał nieźle a mu spadło :(
  • Odpowiedz
@womabo: Dla zarządu częściowo. Robią dobre transfery, ale k---a... nie przedłużyli jeszcze kontraktu z Tottim. Tottiemu kończy się kontrakt po tym sezonie. Franciszek mówiąc o tym, że ta koszulka może być ostatnią, miał w ten sposób powiedzieć włodarzom, że powinni się pospieszyć z przedłużaniem kontraktu.

No ale co by nie mówić, to Sabat jest dobrym biznesmenem. Na Marquinhosie Roma zarobiła prawie 30 melonów, a do Romy przychodził jako wielki no
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Jako na piłkarzu to trochę stracili, ale biznesowo? Transfer świetny. Z Tottim podpiszą, a jak nie, to żal. Nawet wizerunkowo na nim zarabiają na pewno. Ja mam wielki żal, że Del Piero nie został na 20 lecie w Juve i już żal będę miał do końca. Na pewno kiedyś wróci jako jakiś trener 2 czy 3 składu, ale grać ostatni sezon by mógł. Tak czy siak liczę na jak
  • Odpowiedz
@womabo: No tak, ale w tym sezonie to Roma znowu tylko na krajowym podwórku, bo ostatecznie nigdzie się nie zakwalifikowała :/

Też właśnie sądzę, że głupio, że z Del Piero nie przedłużyli. Tym bardziej, że Alex dawał świetne zmiany i radził sobie z rolą rezerwowego.
  • Odpowiedz
@womabo: No tak, ale głównym problemem Romy było to, że straciła w c--j dużo punktów ze słabiakami. K---a jakaś Pescara, Cagliari, Catania, Bologna, z 2:0 do 2:3, z Sampdorią Roma prowadziła u siebie, grała 11 na 10 i straciła bramkę...

To był główny problem.

W zeszłym sezonie Roma 2x wygrała z Violą, z Milanem 4 punkty, z Juve 3, więc nie tak źle. Większym problemem były te słabsze kluby.
  • Odpowiedz
@womabo: No, to był najpiękniejszy moment sezonu :)

No ja też. Poza tym Roma potrafiła dobrze grać w CL :)

Wygrywała dwumecz Realem, potrafiła dokopać Chelsea...

to były czasy ;_____;
  • Odpowiedz