Wpis z mikrobloga

Siemanko.
Kupiłem nowego Xbox'a One X i mam wrażenie, ze cos go boli, a mianowicie potrafi on czasami delikatnie zlagowac. Dzieje sie to np po uruchomieniu i surfowaniu po menu. Ruchy po prostu nie sa płynne. Tak samo jest np w Forzie Horizon 4. Gra też dosc dlugo sie uruchamia. Nie mialem nigdy styczności z tego typu konsola i nie wiem czy tak powinno byc, czy moze faktycznie problem lezy w moim egzemplarzu. Ostatnio tez zauważyłem, ze podczas gry w Forze w specyfikacji jakość, gra zaczela co jakies 5 sekund gubic fps. Po ponownym uruchomieniu bylo juz dobrze. Ma ktoś jakies doświadczenie z tego typu problemami?
#xbox #xboxone
  • 9
@komandzero: Forza ogólnie uruchamia się długo. Ja mam One S i w menu wszystko działa jak ta lala, więc w X tym bardziej powinno. W menu ustawień w Blu-ray jest coś takiego jak czyszczenie pamięci stałej czy jakoś tak. Spróbuj to zrobić, może coś pomoże.
Dzięki pany za odpowiedzi. Później sprawdzę konsole w trybie offline, może faktycznie tkwi problem w internecie. Niby mam 100mb, ale podczas ściągania gier zauważyłem, że prędkość potrafi dość mocno oscylować. Grzać sie nie grzeje w ogóle, wentylatora nie słychać, gorącą nie jest nawet po długim graniu. Zdziwiło mnie to, bo u kolegi w PS4 pro nigdy nic takiego nie zauważyłem, a niby one x najmocniejszy na rynku.