Wpis z mikrobloga

Hej Mirki! Mam pytanie..
Wiem, że nie można oddawać krwi podczas odczulania alergii. Ale jakbym poszedł oddać krew dzień przed zastrzykiem odczulającym to by się zorientowali?(długi czas od zastrzyku odczulającego, przeciwdziała w krwi powinny wrócić do normy) :p Alergia lekka, brak objawów przy odczulaniu. Nawet podczas pylenia objawy mam minimalne. Nie chcę aby to mnie skreśliło na 5 lat z oddawania krwi. Co myślicie?
#pytanie #krwiodawstwo
  • 7
@Simfecstio jeśli coś wyjdzie we krwi to i tak ją odrzucą, a Ciebie pewnie poinfirmują i ban i tak będzie. Z drugiej strony - chciałbyś podczas zagrożenia twojego życia, dostać krew, która może pogorszyć twój stan zdrowia tylko dlatego, że ktos był nie uczciwy i oddał krew? Po coś te ankiety są, nie uważasz? I nie tobie oceniać czy wszystko wróci do normy
@Maglite to wszystko i tak jest mocno uznaniowe. To co jeden lekarz przepuści drugi może odrzucić. Kiedyś czytałem jakieś badania właśnie odnośnie alergii to tylko raz na ileś milionów? Przetoczeń coś się stało. A ja ta alergie mam lekka bardzo. To bardziej dmuchanie na zimne nóż faktyczne zagrożenie