Wpis z mikrobloga

@El_Duderino: Bait ale ja to przerobiłem kiedyś na żywo w pracy jak mi jeden majster opowiadał że jego córka poszła na studia i zerwała z chłopakiem bo on w budowlance w warszawie na delegacjach pracuje to nie będą mieli o czym rozmawiać.

Ten kraj to wielki folwark XIV wieczny
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Przynajmniej pokazałem że artykuł jest na podstawie czegoś, a jeśli chodzi o samą treść na forum to nawet jeśli to fake to tak się dzieje w setkach rodzin. O ile nie chcesz mieć "trophy wife" to duża rozbierzność w zarobkach (zakładając że nie jesteś kompletnym cuckiem) zawsze prowadzi do takich spięć i wypominania i z drugiej strony frustracji drugiej osoby że jest w oczach partnera gorsza bo mniej zarabia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@posmevacek: nie zdziwiłbym się, gdyby OP był autorem artykułu i naganiał kliknięcia w idealnie stargetowanej grupie frustratów xD
Edit: jednak nie, bo nie ma linka xD ale sam bym tak robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WyjmijKija: I są takie firmy, np w Shellu musisz miec doktora aby robić w petrochemicznum R&D i tam się zarabia więcej z automatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
współczuje twojemu partnerowi, bo ostatnie co ja mam w głowie patrząc na żonę to to ile zarabia i "jak mnie to frustruje, muszę jej to wypominać na każdym kroku" xD


@Nieprzyjazny_Ziemniak: Bo jak napisałem jesteś cuckiem betabankomatem. Normalna kobieta czuje frustracje kiedy jest na utrzymaniu faceta i coś z tym robi. Tylko pozbawione ambicji p0lki liczą na portfel faceta.

Chyba że jak już wspomniałem masz trophy wife i twój związek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Może tak być ale to jest bez sensu. Po #!$%@? żyć z jednej pensji na 2 osoby jak można żyć z dwóch pensji?

Ja mojej żonie pomagam jak mogę żeby dobiła do moich zarobków, a może i je przebiła jak dobrze pójdzie. Dla nas obojga i dla naszych przyszłych dzieci. Nie przeszkadza mi że teraz zarabia mniej, ale jak by miała ambicje siedzieć całe życie na dupie i się
  • Odpowiedz
@posmevacek w niedzielę było że kobieta zarabia 3k jest nauczycielką a mąż przynosi do domu po 10k bo ma budki z hotdogami więc ewidentnie wp próbuje forsować biedną żonę tłamszoną ekonomicznie przez męża do świadomości swoich czytelników
  • Odpowiedz
@posmevacek poza tym co inne napisali, jeszcze to "siedzi domu", jakby praca zdalna to byly wieczne wakacje. A ona ma swoja specyfike, trzeba miec duzo samokontroli aby nie marnowac czasu, nie pogadasz kazdego dnia ze znajonymi przy kawce... Jesli ta kobieta istnieje nie zdziwie sie jesli ma pretensje do meza ze nie posprzatal skoro i tak w donu siedzi (ʘʘ)
  • Odpowiedz