Wpis z mikrobloga

że jest kimś wyżej niż suchy, a nie jest


@William2290: Co wiecej jest od tych 2 uposledzonych kolesi uzależniony bytowo i żeruje na nich, bo samo pasożytowanie na starej Matce nie zapewniało mu podstawowych potrzeb jak szlugi i alk.
Dzięki nim, nie zbiera petów na ulicy, chwilowo
  • Odpowiedz
Major: Ja się dla niej spodobałem.

Mexicano: * z politowaniem * Ale co się spodobało twojego dla niej?


@pan-ferdynand-magellan: chyba czegoś nie rozumiem. "Ja się dla niej spodobałem" znaczy - spodobałem się jej. na to mexicano odpowiada " co się spodobało twojego dla niej"co przeciez znaczy dokladnie to samo... gdzie tu jest #!$%@? jakas sprzecznosc? ja cos nie ogarniam w podlaskim czy o co chodzi
  • Odpowiedz
@pan-ferdynand-magellan:

tylko on może nagrać kolejną edycję Świąt na Szkolnej

Rafale, Rafale... ftrancam sie, przerywam...
Pragne przypomniec, ze najlepsze swieta, nie swieta na Szkolnej, nie byly wcale nagrane przez tego uposledzonego imbecyla, gdyz spal nabombiony jak wieprz , w barlogu Prezydenta, a przez dzielnie walczacego z puszczeniem bigosowego pawia Lalusia
  • Odpowiedz
@pan-ferdynand-magellan: tylko, ze to gramatycznie nie ma sensu. zdanie a i zdanie b nie jest sprzeczne, spójnik "ale" świadczyłby o tym, ze to co mexyk mówi jest sprzeczne z tym co mowi major, tymczasem wcale tak nie jest, jezeli to jest oryginalny cytat to sie to po prostu kupy nie trzyma.
Wyobrazmy sobie ten sam dialog (tym razem czysta polszczyzna):
- spodobałem się dziewczynie
-ale co się spodobało dziewczynie w tobie.
  • Odpowiedz