Każdy spina się na #juventus jakby od tego zależało ich życie. Autobus postawiony w bramce i spuszczone powietrze Cieszą się z remisu jakby zdobyli ligę mistrzów XD A w takiej Hiszpanii? #!$%@? #!$%@? Messi Suarez i Griezzman lecą we trzech na bramkarza od połowy boiska i w meczu zawsze ze trzy takie szanse. Ronaldo pakował tam po 40 goli, a we Włoszech jest sfrustrowany bo obroncy przeszkadzają, a bramkarze bronią LOL #mecz #realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna
  • 2
@abc765: 27 meczów 26 bramek, drugi za Messim który miał 36 meczy i 34 bramki. Miał problem ze strzelaniem w pierwszej połowie sezonu, w drugiej nadrobił. Już nie mówiąc jak Real wyglądał wtedy w Lidze.

Piszesz takie coś i później ludzie chodzą i powtarzają takie pierdoły przekonani o swojej racji, a to zwykłe zakłamywanie rzeczywistości.