Wpis z mikrobloga

Gdybyście zastanawiali się jak bardzo można postradać zmysły w służbie ideologii, to #neuropa właśnie duma, czy kształt penisa, prącia, sisusiaka, ch*ja, jest wynikiem EWOLUCYJNEGO PRZYSTOSOWANIA DO PENETRACJI:

1) buzi
2) pupy
3) pochwy

Serio. Nic śmieszniejszego już dzisiaj nie przeczytacie. #shitwykopsays #thebestofmirko #bekazlewactwa @Mirrak #heheszki #urojenialewakoidalne #neuropa #bekazneuropy #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_aenIHKREcvAgr4EAB79Ihhue2ecQEzyf.jpg
  • 44
o co ci chodzi w tym momencie XDDD


O to, że trzeba być wyjątkowym kretynem, by rządać źródła do tezy, że narządy płciowe służą do, uwaga, rozmnażania. O to, że trzeba być wyjątkowym kretynem, by twierdzić, że nie ma naukowych dowodów na to, że narzędzie do robienia potomstwa, ukształtowało się w procesie ewolucji w sposób inny, niż maksymalizujący szansę na zapłodnienie.

No ale, ty przecież nie widzisz w takich poglądach nic nieprawdziwego.
No akurat podstawową funkcją jest dawanie przyjemnosci. Mało kto się rucha z myślą o rozmnożeniu podczas stosunku. Funkcja rozmnażania to właściwie wada. Na 100 stosunków odbytych przez parę ile ma na celu zapłodnienie? W większości przypadków całe zero co podważa #!$%@? o używaniu tych organów do rozmnażania


Słuchaj, nie chcę być nie miły, ale uszanuj powagę chwili i nie kompromituj już, ani siebie, ani neuropy, ani pożal się Borze Tucholski, antynatalistów.

Jak
Pobierz
źródło: comment_fSSS2UCP0rcvqGKpwGiLXFwVBI9HMvmW.jpg
@Planeta_odebete2 boli cię prawda? Ludzie używają rzeczy zgodnie z przeznaczeniem. Jej brać pod uwagę ilość stosunków dla przyjemności a ilość stosunków do zapłodnienia to te drugie wypadają jak błąd statystyczny.

O nóż też masz ból dupy że kiedyś służył tylko do zabijania zwierząt/ludzi a dzisiaj do smarowania masła? XD może jeszcze powiedz że ruchanie się dla przyjemności jest nienaturalne to wtedy biedne delfiny też wpadają do worka nienaturnych dewiacji xD zaoralem się
Mogę mieć i 13 lat i tak jestem mądrzejszy od ciebie xd.


Przykro mi to stwierdzać stary, ale Ty nie jesteś mądrzejszy nawet od przeciętnie uzdolnionego kawałka kija, od gumowego linoleum, od puszki po piwie.

Rozumiesz chociaż, dlaczego toczy się tu z ciebie bekę? To jest wiedza na poziomie piątej klasy podstawówki. Mam ci wysyłać linki do podręczników? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W pewnie nie do końca celowy
@Mirrak:

Fajny artykul, ale nie ma tam nic na ten temat o którym pisze.


Choćby tutaj. Nie ma za co:

Członek poruszający się w pochwie działa bowiem – wedle jednej hipotezy – jak „łopatka” albo – wedle innej – jak tłok, wytwarzający podciśnienie. Efektem miałoby być usuwanie z dróg rodnych kobiety nasienia, które umieścił tam wcześniej inny mężczyzna!

Zanim trafisz na czarną, chciałbym ci zadać jeszcze takie pytania: czy wedle dostępnej