Wpis z mikrobloga

Gdybyście zastanawiali się jak bardzo można postradać zmysły w służbie ideologii, to #neuropa właśnie duma, czy kształt penisa, prącia, sisusiaka, ch*ja, jest wynikiem EWOLUCYJNEGO PRZYSTOSOWANIA DO PENETRACJI:

1) buzi
2) pupy
3) pochwy

Serio. Nic śmieszniejszego już dzisiaj nie przeczytacie. #shitwykopsays #thebestofmirko #bekazlewactwa @Mirrak #heheszki #urojenialewakoidalne #neuropa #bekazneuropy #4konserwy
Planeta_odebete2 - Gdybyście zastanawiali się jak bardzo można postradać zmysły w słu...

źródło: comment_aenIHKREcvAgr4EAB79Ihhue2ecQEzyf.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Penis "ewolucyjnie" przystosowany jest do dźgania cipek - a że homo sapiensowe cipki nie są jakoś specjalnie skomplikowane (w przeciwieństwie do cipki przykładowej kaczki), to i kształt penisa nie jest jakoś specjalnie skomplikowany.

Niesie to ze sobą pewną "zaletę" - penis jest kompatybilny z ustami i odbytem, można go tam wcisnąć bez ryzykowania śmierci partnera/partnerki, a mamy mózg rozwinięty na tyle że każdy facet sam może zdecydować
  • Odpowiedz
co takiego w tym co napisał ten typ jest nieprawdą? XD


Podważasz związek przyczynowo skutkowy między kształtem organu, a sprawowaną przezeń funkcją, czy raczej tezę, że podstawowym zadaniem narządów płciowych jest umożliwienie rozmnażania, bo nie wiem za co cię wyśmiewać, dzbanie?
@Print_Screen:
  • Odpowiedz
ręka też nie jest do tego, żeby się masturbować, a mimo to wszyscy ludzie, niezależnie od orientacji to robią xD


@Print_Screen:

Uspokuj się, przeczytaj stawiane przez twojego kumpla tezę i odpowiadaj na temat. Ewolucja nie przystosowała specjalnie głowy do strzelania bramek, a niektórzy to robią. Nic w tym złego, ale to kompletnie nie ma nic wspólnego z dyskusją.
  • Odpowiedz
Pytanie główne brzmi, co za kretyn zważa na ewolucyjne przystosowanie organu zamiast używać go podług woli. Osoba, która podniosła ten argument jako oskarżenie wobec homoseksualizmu, musi być konkretnym dzbanem.


@koroluk: Oto i on: Pan Korolouk, potężny i prężny, kazirodczo zaradczy, #!$%@? mam to i używam! Czy to rura wydechowa, czy to odbyt psa Pawłowa, ja się tabu nie brzydzę, rucham wszystko co wychwycę, #!$%@? konia, odbyt dzika, moja pała wszystko
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: ale to jest realny problem. Obecnie nie można prowadzić żadnej dyskusji, gdy rozmówcy domagają się podania referencji w kwestiach podstawowych i oczywistych. Kiepsko idzie Ci dyskredytowanie mnie, gdyż Bosak akurat ma tu rację i nie tylko on zauważył ten trend ale poważane auterotety intelektualne również. Przede wszystkim nie jest tak, że na wszystko są badania, a nawet jak są to nie trzeba blokować rozmowy proszeniem o źródło gdy dotyczy
  • Odpowiedz
@szpongiel: Gdyby chciało ci się poszukać tego wątku to byś znalazł komentarz, w którym OP pisze:

I jeszcze jedno. Skąd u licha się wziął ten kształt penisa? Z ewolucyjnej potrzeby jechania na ręcznym przez partnera (homoseksualiści nie uprawiają tylko seksu analnego!), czy może, jakimś cudem penetracji pochwy?


Dostał odpowiedź pic rel. I w tym kontekście pytanie o jakieś badania na ten temat tj. dlaczego fiut ma taki a nie inny
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: spoko, ja się odnosiłem do tego co w tym wątku padło.
Badania może i są ale serio potrzebujesz linka do badań aby wiedzieć, że kształt penisa z bardzo dużym prawdopodobieństwem może mieć ewolucyjnie coś wspólnego z funkcją, do której służy?
Znaczy się no dobra. Za każdym razie jak ktoś wypowiada zdanie twierdzące w rozmowie szukamy wyników badań to potwierdzających. Jak dużo sobie pogadamy? Na ile efektywne będą te rozmowy?
  • Odpowiedz
Podważasz związek przyczynowo skutkowy między kształtem organu, a sprawowaną przezeń funkcją, czy raczej tezę, że podstawowym zadaniem narządów płciowych jest umożliwienie rozmnażania, bo nie wiem za co cię wyśmiewać, dzbanie?


No akurat podstawową funkcją jest dawanie przyjemnosci. Mało kto się rucha z myślą o rozmnożeniu podczas stosunku. Funkcja rozmnażania to właściwie wada. Na 100 stosunków odbytych przez parę ile ma na celu zapłodnienie? W większości przypadków całe zero co podważa #!$%@? o
  • Odpowiedz