Wpis z mikrobloga

Odnośnie wczorajszego wpisu z rozdajo zupy zawołałbym plusujących, ale kannot into mirkolisty.

Zupa gulaszowa @KubaJam, z perspektywy zwykłego zjadacza zupy oceniam bardzo pozytywnie. Ładny kolor, zupa jest bardzo gęsta, co jest dużym plusem - to w końcu gulaszowa. Dużo kawałków mięsa (naprawdę zaskakująco dużo), oprócz tego widać małe kawałki papryki, kukurydzę i drobną kostkę ziemniaków. Jest dobrze doprawiona, ale nie jest ostra. Jeden talerz spróbowałem z małym dodatkiem sosu z piripiri i polecam jednak zostać przy oryginale - jest to po prostu dobrze wyważony smak.
Mam pewne doświadczenie z jedzeniem w bistrach typu "obiady domowe" i na pewno taka zupa stawia ten lokal w roli pretendenta do wysokich lokat w moim rankingu - drugie dania sprawdzę przy następnym rozdajo.


Warto dać plusa, polecam tego Mirka, Gesslerowa nie miałaby co robić.

#umniewbarze #lodz #jedzzwykopem #gastro
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nathaliekill: Zawsze możesz Ty przyjechać do nas ( ͡° ͜ʖ ͡°). A gdzie miałaby być dostawa i czy to jakaś większa firma czy tylko jeden obiad? Generalnie wozimy obiady i do centrum centrum, ale oni maja minimalne zamówienie za 120 złotych bo kierowca mi znika na prawie godzinę.
  • Odpowiedz