Wpis z mikrobloga

Przeczuwam sbc o jakiegoś zajebistego grajka. EA jebnęła sbc o ikonę, większość przez to wyczyściła się z kart, myk wlecą paczuszki dzieci kupią FP z myślą, że coś trafią i interes się kręci. Obstawiam jakiegoś Sissoko w sbc, dadzą kogoś mega grywalnego żeby ludzie rzucili się na paczki ze sklepu. Ładnie tam kombinują.
#fut
  • 18
  • Odpowiedz
@Ravalent: Lewy to do TOTY powinien wlecieć, ale #!$%@? nie wleci, bo nie ma 'popularności'. W pierwszej 5 do złotej piłki powinien być, zobaczymy w poniedziałek. Pierwsza trójka to zapewne trzech z graczy Messi, Mbappe, VVD, CR7, lewego mają dupe, ale obym się mylił. Samo fifowe TOTY pewnie będzie w styczniu po Futmas.
  • Odpowiedz
@Raul777: Ale ile tych informów musieliby dać żeby coś zarobić? Ja w klubie mam z 6,7 niewymiennych, a kilku już przepaliłem. Lepiej zarobić na czymś innym, a nie mrozić przez 2 miesiące coinsy żeby zarobić 2-3k na karcie i to też nie wiadomo czy wgl coś da się zarobić ;)
  • Odpowiedz
@dulux23: Taki Sissoko ma H/H, jakby mu zwiększyli strzały to byłby super b2b w 41212. Złoty obok Kante w 4231 to była poezja, zmieniłem go po 547 meczach na rzecz niewymiennego Ifa Fabinho, który dawał zgranie niewymiennemu Tellesowi IF. Gdyby nie ten Telles to dalej grałbym Sissoko. Czekałem na jego kartę RTTF, ale może teraz się doczekam. Miałem kupować Firmino Scream, ale #!$%@? coinsy na Sissoko ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Raul777: W tym czasie na czymś innym zarobiłbyś więcej. Ja we wtorek i wczoraj na ważnych meczach LM i normalnych zarobiłem 511k na samych kartach nonrare, tak pokazuje mi ten licznik w fifie i faktycznie tak było, bo sam też to sobie liczyłem (licznik pokazuje 621, ale sprzedałem Aguero z paczki za 110k). Małym nakładem pracy, trochę klikania na licytacji kart nonrare i pół miliona wpadło, troszkę zainwestowałem dalej i
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: to to ja wiem że zamroziłem ale musiałem bo to nie jedyne konto a nie wyrabiałbym handlować codziennie na każdym ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwsze (z ifami) - 2,5 miliona transfer profitu, drugie - 3 miliony, trzecie - 3,5 miliona i czwarte najnowsze - 1 milion zainwestowany w 4 tysiące kart ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Raul777: O #!$%@?, to ładnie xd Ja się bawię w handel tylko na głównym koncie i to sporadycznie przy jakichś eventach, mam już 4.9kk zysku na rynku. Za dużo czasu schodzi na handel, jak sprzedajesz coinsy i na tym zarabiasz to spoko, a jak tylko dla zabawy to chyba nie masz co robić w życiu i ładnie Ci się nudzi xd
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: Ja chciałem potestować różne metody zarabiania, wszystko oprócz pierwszego konta to zaczynanie od tych początkowych 500/1000 coins bo paczek żadnych nie otwieram xD Puszczam na allegro całe konto z coinsami i paczkami, samych coinsów się boję że wleci ban. A szkoda bo wczoraj wypadł za wymianę picków Mbappe który wartości konta za bardzo nie podnosi a nadawałby się do grania do totsów xD ale business is business ( ͡
  • Odpowiedz