Wpis z mikrobloga

@cojaturobietezzajety: @kryienox: @Tylko_noc: @Tylko_noc: Panowie, żeby była jasność. Nie mam zamiaru uchylać się przed zapłaceniem mandatu, jeżeli pomiar był przeprowadzony prawidłowo, a wszystko wskazuje na to, że był. Te sto złotych jakie mi policzyli jest do przeżycia. Po prostu zdziwiłem się że wyliczyli mi prędkość będąc zasłoniętym przez dwa inne samochody. Nie zdawałem sobie nawet sprawy, że są pomiary oparte o pętle indukcyjne.
No to ja też mówię żebyś prewencyjnie posiedział 48 bo zdarzało ci się #!$%@?ć winogrono w sklepie


@Tylko_noc: Nie zdarzało mi się. I nie porównuj tej sytuacji. Jeśli op przekracza w tym miejscu prędkość, lub zdarza mu się ją przekroczyć i dostał mandat to teraz myślenie jak by się wywinąć od mandatu bo jest taka opcja to głupota.

Zwłaszcza, że mogą być pętle indukcyjne i można było zmierzyć faktyczną prędkość każdego
@Kauabang: haha, geniuszu, fotoradar robi obecnie teraz caly zestaw slajdow, a nie jedno zdjecie.
Jeśli byłeś najszybszy wśród tych samochodów, to będzie to widać. Wtedy masz postępowanie z automatu, co za tym idzie więcej kary do zapłaty + koszty postępowania.