Wpis z mikrobloga

Chciałabym napisać licencjat o społeczności kolokwialnie nazywanej "przegryw"
Konkretnie pierwszym ala roboczym tematem byłaby rola pozytywnej psychologii w budowaniu pozytywnego obrazu siebie i radzeniu sobie z trudnościami wśród społeczności internetowych.
Czy są tu osoby który chciałby odpowiedzieć w przyszłości na kilka moich pytań (Oczywiście w wiadomości prywatnej, z posiadaniem na uwadze iż pytania mogą być dość prywatne)

#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill
  • 24
  • 0
@Przegrywzyciowy0: Także chętnie wysłucham osoby która czuje przynależność do społeczności przegryw po 30 :)
Faktycznie dobrałam tagi myląco. Jak chcesz to napisz do mnie w prywatnej wiadmości.
@Xaynna: Może warto zastanowić się nad zmianą tematyki pracy licencjackiej? Licencjackie prace badawcze to na pewno coś, co się ceni w środowisku akademickim, pytanie czy warto? Czy ten poruszony przez Ciebie temat, wniesie coś w Twoją przyszłość na uczelni, albo przyszłą karierę zawodową? Nie wiem jak jest teraz, ale za moich czasów, licencjaty były pracami opisowymi. Szkoda było czasu na badania, chyba, że ktoś już miał jakąś ukierunkowaną ścieżkę i zamierzał