Wpis z mikrobloga

@mars10: Na revolut grasz, że spread miałby zeżreć? Jest szansa, że spadek będzie nawet do 7100. Ale generalnie się zgadzam, że po tym będzie wystrzał w weekend najprawdopodobniej. I może nawet stukniemy 8k. Ale na ten moment ciężko wyrokować jeszcze. Dużo zależy od spadku.
@dummyaccount:

Jest opór, ale nie ma szans utrzymać tego poziomu. To może jeszcze nie teraz. Może głęboko w nocy, albo nad ranem, ale pokona i może się utworzyć formacja spadającej gwiazdy (liczę, że potem do końca dnia odbije i nie zamknie się w ten sposób). Minimum to tak jak powiedziałem +/-7275, ale sygnały przestają już na ten poziom wskazywać. Poczekam czy ruszy do ~7100.
@dummyaccount: Znasz tę scenę z filmów, gdy bohater biegnie, drzwi się zamykają i ma zostać uwięziony, ale w ostatniej chwili boczkiem przeskakuje? #smiesznekreski zrobiły dokładnie coś takiego :P. Jeśli do końca dnia, będzie się kisić na tym poziomie to będzie to wyglądać na to, że jutro spadki, ale jak wzrośnie przynajmniej do 7900 i utrzyma to nawet 8200 może być łatwy do pokonania. Po 17 się okaże.
@dummyaccount: No i niepotrzebnie się złamałem :D. Z przesunięciem w czasie, ale praktycznie w punkt. Wczoraj cały dzień nie miałem kiedy śledzić wykresów i analizować co się wydarzy, więc nic nie ruszałem. Teraz na szybko, wygląda na to, że skoro wyszło tak jak wyszło to 8k zobaczymy dopiero w weekend i spełni się średnioterminowa analiza z mocnym wystrzałem w kierunku szczytów.
https://www.wykop.pl/wpis/45641553/przewidziany-boczniak-przez-weekend-sie-sprawdzil-/

Jeszcze dzisiaj musi się ładnie zamknąć świeca tygodniowa, mniej