Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fizol-umyslowy27k: są, ale tu zderzają się różne światy i dużo zależy od wieku, sytuacji rodzinnej itd. Zestawienie tych opcji jest w tym momencie mało sensowne, bo:
1. Jesteś samotny, pracujesz w tym samym mieście co rodzice, którzy mają duży dom - opcja zostania u nich jest na swój sposób atrakcyjna
2. Założyłeś rodzinę - zdecydowanie powinieneś wyprowadzić się z domu rodzinnego i teraz w zależności od Twoich funduszy możesz sobie kupić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PeknietaMorda: widzisz i ja tego nie neguję, jeżeli jest Ci w tym dobrze to super. Ja jedynie stwierdzam fakt, że ta ankieta bez zawężenia pytania niema sensu. To jak zapytać, w co się ubrać:
1 czapkę, szalik i kurtkę
2. Krótkie spodenki i t-shirt
3. Frak
4. Strój Świętego Mikołaja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeknietaMorda: aaa sorry, użyłam skrótu myślowego jako "są" - miałam na myśli, że znaczą tyle samo, co każdego innego głosującego. Pytanie w ankiecie jest po prostu bez sensu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Green81: Moje ankiety zawsze są bez sensu. Ale nie do końca - np. ciekawi, mnie, że nikt nie dał wynajmu. Ja bym się kłócił, że wynajem może być lepszy niż kupione, nawet za gotówkę. Bo nie zawsze warto wiązać kilkaset tys. w nieruchomość, zwłaszcza jeśli ktoś ma dużo pomysłów na życie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fizol-umyslowy27k: znowu wszystko zależy od sytuacji, jeżeli mieszkasz gdzieś dwa, trzy lata, a później planujesz wyjazd - wynajem pasuję idealnie. Na dłuższą metę - kompletnie bez sensu
  • Odpowiedz