Wpis z mikrobloga

Z racji że kończy mi się ważność karty kredytowej oraz konta osobistego w #pekaosa i będę wypowiadać umowy, to szukam czegoś lepszego dla następujących usług:
- konto osobiste
- konto oszczędnościowe
- karta kredytowa
Fajnie jakby był blik, sensowna apka i załatwianie większości pierdół online, bez wizyty w oddziale banku. Dodatkowo mała prowizja za wypłaty w bankomacie pokroju Euronet i małe opłaty za prowadzenei konta/karty albo 0. Wstępnie myślałam o ING.
#banki #ing #santander #aliorbank #mbank #bankmillennium
  • 17
@Dziolszka: w ing masz wyplaty z bankomatow swoich i planet cash za free. Wszystkie za darmo to jest dodatkowa oplata miesieczna. Jak dla mnie, to dyskwalifikuje ten bank.

Zwlaszcza ze z planetcash sa nonstoo problemy, wplatomaty awaryjne, oddzialow ing jak na lekarstwo itd.

Szukaj czegos jak najbardziej bezplatnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dziolszka: Millenium, jedyna wada jaką dostrzegam po kilku latach z nimi to brak osbługi Google Pay (korzystają z HCE). Od chwili założenia do oddziału musiałem się udać raz, żeby podpisać umowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Korzystam również z rozwiązań Mbanku i PEKAO, a wcześniej Santander i Alior więc jakieś tam porównanie mam ;)
@Dziolszka: Millennium ma bardzo fajne konto osobiste jak i oszczędnościowe. Po zapewnieniu wpływu w wysokości 1000 zł i wykonaniu jednej transakcji kartą/blik (w danym miesiącu) masz wszystko za 0 zł: konto, kartę, wszystkie bankomaty na całym świecie itp. Kartę kredytową polecamy w Citibanku - nie dość, że jest darmowa bez warunków to oferuje fajne nagrody na start. Zerknij do nas: https://zarabiajnabankach.pl/aktualne-promocje/
@Dziolszka: Ile osób tyle opinii. Nam jakoś TMUB nie przypadł do gustu. Millennium ma jedną niezaprzeczalną zaletę - świetna i bardzo szybka obsługa zgłoszeń poprzez wiadomość. Odpisują w większości przypadków w ciągu kilku godzin. Ew. reklamacje są załatwiane w max. kilka dni. W Millennium na siłę również można wziąć kredytówkę i jest nawet teraz fajna promocja na nią: https://zarabiajnabankach.pl/200-zl-nagrody-w-swiatecznej-promocji-karty-kredytowej-banku-millennium/
@Dziolszka,

konto osobiste


Konta 360°

- obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki z bankomatów są bezpłatne w przypadku zapewnienia min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta

- konto oszczędnościowe


Prowadzenie za 0 zł, pierwszy przelew w miesiącu bezpłatny.

Sensowne oprocentowanie do 100 000 PLN 2.7%

- karta kredytowa


Przez rok czasu brak opłat miesięcznych. Teraz za wyrobienie otrzymasz dodatkowe 200 PLN.

Promocja

Dodatkowo:

- szybki
@Dziolszka: Zachęcam Cię do poznania Konta Jakie Chcę! Opłaty za jego prowadzenie i kartę są zerowe, a dodatkowo możesz bezpłatnie wypłacać pieniądze z bankomatów Santander Bank Polska lub tych, które obsługują BLIK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli regularnie odkładasz pieniądze, to Konto Systematyczne będzie idealną usługą dla Ciebie - oprocentowanie do 1,5%, a przy okazji możesz wpłacać i wypłacać środki, kiedy tylko chcesz ( ͡° ͜
@Dziolszka Chcemy Ci zaproponować Konto osobiste Direct. Nie zapłacisz za otwarcie i prowadzenie. Do rachunku możesz zamówić kartę Visa. Jeśli będziesz z niej aktywnie korzystać i płacić w cyklu za min. 300 zł nic za nią nie zapłacisz. Ale jeśli w cyklu suma transakcji będzie mniejsza - pobierzemy opłatę 7 zł. Możesz też korzystać z bezpłatnych płatności mobilnych jak kody BLIK czy karta w telefonie. Z konta możesz bezpłatnie wypłacać pieniądze w