Wpis z mikrobloga

Mam XS Maxa 512 GB od 2 dni. Zauważyłem, że po kompletnym wyłączeniu telefonu, telefon sam się uruchamia(logo Apple i następnie ekran blokady). Macie może pomysł, co z tym zrobić? Właśnie robię update iOS.
#apple #iphone
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Floyt: Powiedz mi trollu na cholerę śledzisz takie wątki? Żal mi Ciebie. Bijesz pianę o telefon. Widać Twoje życie jest mega ubogie skoro jarają Cię takie wojenki.
  • Odpowiedz
Powiedz mi trollu na cholerę śledzisz takie wątki?


@ZippyTobi: Czekam na takich jak ty, którzy się zesrają, bo obrażę ich applowskiego boga. Zawsze bawicie mnie równie mocno.

Żal mi Ciebie.

A mi żal każdego kto kupuje to nieserwisowalne gówno, w którym producent decyduje co możesz na swoim urządzeniu, a nie ty. Dlatego przy ostatnim kupowaniu telefonu, nie tak dawno gdy widziałem srajfona w rozsądnej cenie, i przez 10s rozważałem kupno,
  • Odpowiedz
Widać Twoje życie jest mega ubogie skoro jarają Cię takie wojenki.


@ZippyTobi: Tak, tak. Moje życie jest ubogie xD. Kocham internetową psychoanalizę. Bawi mnie to rownie mocno co ludzie kupujący ten crap od apple.
  • Odpowiedz
@Floyt: Widzisz, całe szczęście iphone nie jest jedynym telefonem dostępnym na rynku, dla osób które go nie chcą jest cała masa telefonów z androidem czy też kilka z Windowsem i jeszcze paroma mniej popularnymi systemami.
Na szczęście możesz zdecydować czy już Coś #!$%@?ło, czy też chyba nie - kupuj co chcesz, na tym polega wolność rynku między innymi!
Ale weź się #!$%@? malutki mentalnie człowieku od ludzi, którzy dokonują wyborów
  • Odpowiedz
@Floyt: To nie jest mój bóg tylko zwykły telefon jak każdy inny. Nie robię z tego religii tak jak Ty z Androida i prowadzisz święte wojenki. I to nie jest internetowa psychoanaliza tylko Twoje urojenia. Czarna lista jest dla Ciebie odpowiednim miejscem i idź do prawdziwego psychologa a nie się w takiego w internetach zabawiasz.
  • Odpowiedz
dla osób które go nie chcą jest cała masa telefonów z androidem czy też kilka z Windowsem


@viruszg: Windowsem? Ty jeszcze żyjesz w 2015 roku tak?

i jeszcze paroma mniej popularnymi systemami.

xD. Blackberry OS czy Symbianem? Co masz teraz na rynku więcej? Halloooooooo. Witamy, cześć jest prawie
  • Odpowiedz
Nie robię z tego religii tak jak Ty z Androida


@ZippyTobi: Ja z androida nigdy religii nie robiłem. Kupuję i używam bo daje mi to wolność wyboru. No #!$%@?. To jest mój telefon, ja decyduję co z nim zrobię, co na nim zainstaluję legalnego czy nielegalnego, albo jebnę sobię custom roma bo mam taki kaprys. Coś czego wy zgniłe jabłeczka nigdy nie zrobicie, chyba że obchodząc 1000 zabezpieczeń waszej chorej firemki.
I jak mi się coś zepsuje to UWAGA sam sobie nawet ten telefon rozbiorę i wymienię, i nie zapłacę za to miliard w authoryzowanym gównoserwisie srappla.

I to nie jest internetowa psychoanaliza tylko
  • Odpowiedz
@Floyt: Ale #!$%@? jak potłuczony. Bezrobotny, ubogi umysłowo fan xiaomi, który chciałby się #!$%@?ć ale nie ma grosza przy duszy, za to ma w #!$%@? czasu żeby #!$%@?ć na mirko przemyślenia nad sensem istnienia warzywa pod nazwą seler. Kup sobie koło i jebnij się w czoło. I Ty chcesz żeby Cię ktoś poważnie traktował? I ktoś taki będzie mówił innym co jest dla nich odpowiednie? Każdy kupuje to co lubi
  • Odpowiedz
@CoJaNaTo:

via iOS

Ojej, rozszyfrowałeś mnie.

fan xiaomi

Nope, jednak nie. Gdybyś to zrobił to byś wiedział jak bardzo tą firmą gardzę, no ale ten czas co poświęciłeś na background check to niestety trochę strzał w stopę.
  • Odpowiedz