Wpis z mikrobloga

Mam XS Maxa 512 GB od 2 dni. Zauważyłem, że po kompletnym wyłączeniu telefonu, telefon sam się uruchamia(logo Apple i następnie ekran blokady). Macie może pomysł, co z tym zrobić? Właśnie robię update iOS.
#apple #iphone
  • 60
  • Odpowiedz
@ryyj: Jak tam naprawa twojej komóreczki jak się #!$%@?? Dalej musisz jeździć do usranowa, aby autoryzował to jakiś poddostawca srapple, żeby twój telefonik zadziałal?
  • Odpowiedz
No k***a. To jest mój telefon, ja decyduję co z nim zrobię, co na nim zainstaluję legalnego czy nielegalnego, albo jebnę sobię custom roma bo mam taki kaprys. Coś czego wy zgniłe jabłeczka nigdy nie zrobicie, chyba że obchodząc 1000 zabezpieczeń waszej chorej firemki. I jak mi się coś zepsuje to UWAGA sam sobie nawet ten telefon rozbiorę i wymienię, i nie zapłacę za to miliard w authoryzowanym gównoserwisie srappla.


@Floyt
  • Odpowiedz
@Floyt: Widzisz, sam kupiłem już w swoim życiu z drugiej ręki dwa nowe iPhony po wymianie serwisowej także ciesz się swoim Xiaomi z kuponem z reklamami bo jesteś tylko internetowym teoretykiem który tak naprawdę #!$%@? wie xDxDxD
  • Odpowiedz
@Floyt: no i jak wyżej - wgraj jakiegoś customa bo za pół roku telefon straci wsparcie producenta i po instalacji 10 apek znów zacznie chodzić jak żywe gówno. Teraz popatrz - weź do ręki na przykład 6s z 2015 i jakiegoś flagowca pokroju samsunga z 2015 czyli Samsunga s7. Porównaj sprawność obu telefonów i zobacz dlaczego ktoś wydaje w #!$%@?ę szmalu by nie wymieniać tego telefonu za rok bo nie
  • Odpowiedz
He he 2019 rok i instalowanie nielegalnych apk :)


@ni-hu-ja: He, he he. Chodzi o zasadę. Nie pamiętam kiedy nawet ostatnią nielegalną apkę zainstalowałem. Po co jak mam to w Play store za 5zł. Chodzi o zasadę. Mogę? Mogę.

No jeszcze te custom romy można uznać za hobby, ale nie wiem czy wtedy odważyłbym się logować do konta firmowego

xD. Na firmowym telefonie customy wgrywasz? No
  • Odpowiedz
I jak mi się coś zepsuje to UWAGA sam sobie nawet ten telefon rozbiorę i wymienię, i nie zapłacę za to miliard w authoryzowanym gównoserwisie srappla.

@Floyt: rozumiem Cię - zarabiając 150 zł lub mniej dniówki serwis Apple jest zbyt drogi, lepiej jest poświecić kilka godzin na zamówienie części na Allegro i własne dłubanie przy telefonie. Ci których stać przez ten czas który by stracili na samodzielna naprawę zarobią tyle,
  • Odpowiedz
@chuckmls: Gdybym jeszcze jakieś #!$%@? dawał. Tobie wymienili, super, pare naście mogę wrzucic filmików jak idą pod górę i nie wymieniają nic, i jak idą w zadry z niezależnymi serwisantami.
  • Odpowiedz
@Floyt: no właśnie widać jak nie dajesz "do #!$%@?". Może nie uwierzysz, ale sam zamieniłem galaxy s8 rok temu na iphone 8, tylko dlatego że kupiłem se jako drugi telefon na drugi numer i skapnąłem się że częściej używam iphone se niż super wypasionego galaxy s8.. Lepiej mi się apple używa i tyle.
  • Odpowiedz
@ni-hu-ja:
Fak, zrozumcie to wreszcie #!$%@? że to nie o cene chodzi.

rozumiem Cię - zarabiając 150 zł lub mniej dniówki serwis Apple jest zbyt drogi

O ograniczanie serwisu, co jest #!$%@? karygodne, i cudowanie z chipami serwisowymi, do tego lutowania wszystkiego jak leci w macach, czego inne firmy nie
  • Odpowiedz
ale sam zamieniłem galaxy s8 rok temu na iphone 8


@chuckmls: łączę się w bólu.

Lepiej mi się apple używa i tyle.

No fajnie. O co mnie to obchodzi dalej?
Nie potrafisz nawet plusów androida wykorzystać i nie wiesz gdzie one są i tym się chwalisz? Na oklaski czekasz?
  • Odpowiedz
@Floyt: potrafię ale ich nie potrzebuję, z apple mi się przyjemniej korzysta, wszystko spójne, zero kombinowania. Albo troll albo frustrat finansowy, inaczej nie potrafię cię wyjaśnić.
  • Odpowiedz
@Floyt: znam tego gościa i oglądam, no i co z tego? Masz wolną wolę żeby kupić apple bądź nie. Mnie nikt nie zmuszał. A serwis? #!$%@? mnie to, nie zarabiam na tym a po 2 latach nie interesuje mnie czy mój stary telefon się rozpadnie i czy się będzie wieszał w rękach jakiegoś gimbusa.
  • Odpowiedz
@Floyt: Tak, wiem, jak źle dla faktów, to tym gorzej dla nich. Ale jak już skończysz kupkę robić, to obejrzyj więcej tego kanału i popatrz jak srapple ułatwia serwis. Dosyć mocno może to być edukacyjne (i zgwałcić twoje uwielbienie).
  • Odpowiedz