Wpis z mikrobloga

Mam XS Maxa 512 GB od 2 dni. Zauważyłem, że po kompletnym wyłączeniu telefonu, telefon sam się uruchamia(logo Apple i następnie ekran blokady). Macie może pomysł, co z tym zrobić? Właśnie robię update iOS.
#apple #iphone
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Floyt: masz gwarancję w Polsce 24msc, jak planujesz trzymać albo jesteś niezdarą bierzesz apple care i masz #!$%@?. PŁACISZ ZA usługę i jak się coś stanie dostajesz NOWY TELEFON bez gadania. Ale dla robaka biedaka to niepojęte że ludzie płacą za wygodę i święty spokój.
  • Odpowiedz
@chuckmls: Szkoda strzepic ryja na tego frustrata dla ktorego plus w Androidzie to instalacja starszej wersji apki i nieaktualizowany Android po roku ktory jest dziurawy jak ser szwajcarski i bardzo latwo jest posiadacza takiego telefonu #!$%@? do zera z oszczednosci xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Pan_Slon Zrobiłem update i póki co wszystko super. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że wpis na tagu powoduje takie emocje, jestem w szoku... Pozdrawiam serdecznie!
  • Odpowiedz
@Floyt:

Powiedz mi na #!$%@? bijesz pianę w internecie o telefon, którego i tak nigdy nie kupisz i podobno masz na niego #!$%@?? Zanim do mnie strzelisz, że jest fanboyem appla to mam telefon z andkiem. To samo dzisiaj na pepperze, wrzucili okazję na iphona i 90% komentarzy od onanistów spod szyldu xiaomi i wyższości ich telefonów, bo są tańsze i w ogóle mają lepszą specyfikację XD, pseudofani androida (i
  • Odpowiedz
Powiedz mi na #!$%@? bijesz pianę w internecie o telefon, którego i tak nigdy nie kupisz i podobno masz na niego #!$%@??


@Need: Bawi mnie to jak "via iOSy" się srają w komentarzach.

pseudofani androida (i w szczególności xiaomi) są gorsi niż pseudofani appla,


Niestety nie jestem, i nie będę nigdy fanem Xiaomi, więc strzał jak dzik w sosnę.
  • Odpowiedz
@Floyt: Czyli nie użuwasz Apple, bo:
1. Nie można instalować aplikacji spoza sklepu.
2. Mają serwis, który jest zły.
3. Ich system ma za dużo ograniczeń. (twoim zdaniem)
Dobrze zrozumiałem?
  • Odpowiedz
@RenariWolf: 4. Nie wspieram i wspierać nigdy nie będę nawet złamanym groszem firm które próbują na siłę forsować standardy których klienci nie chcą
5. Nie wspiorę nigdy złamanym groszem firmy usuwającej gniazdo minijack z telefonu (tak samsunga też).
6. Złamanym szeklem nie wspiorę firmy utrudniającej niezależnym serwisom pracę.
7. Za dużo #!$%@? przejsciówek.
8. Przegrzewające się laptopy z throttlingiem
9. Usuwanie przycisków funkcyjnych i zamienianie tego na jakiś dotykowy crap, bo to takie "innowacyjne"po co komus w końcu przyciski
  • Odpowiedz
Jeśli możesz, to tak,


@RenariWolf: Nie, nie mogę, bo idę oglądać serial, i szkoda mi życia na pisanie o oczywistościach.

mogę cię poprosić o pomoc na priv?

Nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Floyt Kolego, ja zadałem tylko pytanie, po co te nerwy? To tylko telefon, jak komuś pasuje android spoko, jeżeli ktoś inny woli iOS też okej. Szkoda emocji na licytacje, masz inne zdanie to spoko. Przez 3 lata wymieniłem telefon z androidem 3x,tym razem dałem szansę i kupiłem iPhone, zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam
  • Odpowiedz