Wpis z mikrobloga

Klasyczny przykład kobiety która będąc w związku by nie być sama szukała nowej gałęzi. A taka @BloodyMassacre26 Wam napisze, że to przecież nic złego jak jest z kimś z rozsądku bo nie chce być sama i poczeka aż pozna kogoś innego, marnując w tym czasie czas faceta który może mieć co do niej poważne plany, w mógłby w tym czasie poznawać kogoś kto nie traktuje go jako opcji tymczasowej chwilowej. No dalej @BloodyMassacre26 wyprzyj się że tego nie mówiłaś. Mówiłaś i są świadkowie, a jakbym pogrzebał to mógłbym jakiegoś screena zrobić, ale już mi sie nie chce pokazywać Wam waszej hipokryzji, bo to zbyt proste a Wy i tak to odpieracie jak głuchy i ślepy. Tak właśnie mówiłaś Bloody, jednocześnie codzienie szarżując jak to faceci są #!$%@? i krzywdzą fajne kobiety. Beka.

Świetny przykład hipokrytek, jak bardzo mają podwójne standardy i kieruja sie tylko swoimi samolubnymi potrzebami.

Carrioner opowiada o tym jak p0lka bawiła się jego emocjami. #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #mgtow #redpill #carrioner #youtube
N.....y - Klasyczny przykład kobiety która będąc w związku by nie być sama szukała no...
  • 13
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny Ale co by nie mówić, Carrioner zawarł w tym i kilku innych filmach nt. k0biet. Jak go jechali niektórzy w komentarzach XD 89 keks normalnie.

Poza Carrio, było jeszcze kilku na YT (głównie angielskim), którzy obalali mity i błędne przekonania społeczne (np. kobiety rzadziej kłamią, kobiety "nie zwracają uwagi" na status materialny, itd.). j

Jak odszukam to podeślę, tymczasem trzymaj się
M.....a - @Nudziarz-Spokojny Ale co by nie mówić, Carrioner zawarł w tym i kilku inny...

źródło: comment_QZcWoohGTSzHYu3xdWCHUSef4N8UwgH5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
No dalej @BloodyMassacre26 wyprzyj się że tego nie mówiłaś. Mówiłaś i są świadkowie, a jakbym pogrzebał to mógłbym jakiegoś screena zrobić, ale już mi sie nie chce pokazywać Wam waszej hipokryzji, bo to zbyt proste a Wy i tak to odpieracie jak głuchy i ślepy. Tak właśnie mówiłaś Bloody, jednocześnie codzienie szarżując jak to faceci są #!$%@? i krzywdzą fajne kobiety. Beka.

Świetny przykład hipokrytek, jak bardzo mają podwójne standardy i
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: Przesłuchałem nawet to całe w sumie, i jak na początku było mi szkoda to potem zaczął faktycznie walić desperatem takim mocnym. Wysyłanie jakiś życzeń, prezentów. Jeżdżenie do kogoś kto Cię raczej widzieć nie chce. ()
To nie jest zbyt romantyczne.
Trochę czuć typa któremu zauroczenie siadło na głowę, i teraz racjonalizuje swoje #!$%@? zachowania. Chociaż laska też #!$%@? jak mu dupę obrabiała.
  • Odpowiedz
@BlackClover: i nie, nie uważam, ale rozumiem osoby które się tym kierują. Przegrywy z samotności są tak zdesperowane że chcą chodzić na divy czy np niektórym siada na mózg i atakują przypadkowych ludzi z kolei kobiety bawią się w takie cos.
  • Odpowiedz