Wpis z mikrobloga

@Kurfelagus: to co napisałem w komentarzach (do tego nawet dodałem zdjęcie ilustrujące. Wystarczy przeczytać).

@Milosz_wiercimak: Napisałem W komentarzach jak próbowałem wyciągnąć i jak to mi się udawało wczesniej. Z racji, ze sądziłem, iż mój sposób jest poprawny nie zastanawiałem się nad żadnym kluczem do wierteł. Napisałem, ze jest ulamane, bo jest ulamane. Jakby nie było to bym nie dodał informacji o tym, ze jest ulamane.

@whatsup666: ciebie chyba w życiu wyśmiali. Jakoby mi to przeszkadzało to ten post
  • Odpowiedz
@mental_cat problem widzę, że rozwiązany, ale chciałem tylko dodać żebyś nie przejmował się tymi "śmieszkami" ze strony niektórych zakompleksionych wykopków, którzy oczywiście urodzili się od razu wiedząc wszystko i nigdy niczego się w życiu nie nauczyli pytając innych. ja serio nie widzę żadnego problemu w tym, żeby nie wiedzieć jak się wymienia wiertło w wiertarce. skąd załóżmy 15 letni chłopak wychowujący się bez ojca ma to wiedzieć? różne są w życiu
  • Odpowiedz
@zelgawis2: ale ja się w sumie nie dziwie, ze jest z tego gnicie. Bo nikt nie wiedział na początku, ze ja to wiertło wkrecalem i wykręcałem innym sposobem. Czyli, ze działało mi bez klucza. Dałem zdjęcie na którym widać dziurę, w która trzeba włożyć klucz żeby wyciągnąć i to jest niby standardowe zachowanie (czego nie wiedziałem, bo dla mnie to było wkrecanie ta czarna obręczą, o której już pisałem) i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mental_cat: są jeszcze wiertarki SDS gdzie jest szybka wymiana wiertła i tam właśnie odciąga się czarna końcówkę w strone wiertarki i wiertło można wyjąć. Tylko trzeba mieć specjalne wiertła z końcówką SDS
  • Odpowiedz
@BillyGugu: te, elektroda. Miałem pierwszy raz wiertarkę w ręku i nie rozumiem co w tym dziwnego, ze nie wiem ze są jakieś klucze do opraw wierteł xd tym bardziej, ze jest bez instrukcji


@mental_cat: spoko, Twoje prawo nie wiedzieć. Ale intryguje mnie, co dla Ciebie jest „standardowym sposobem”
  • Odpowiedz
te, elektroda. Miałem pierwszy raz wiertarkę w ręku i nie rozumiem co w tym dziwnego, ze nie wiem ze są jakieś klucze do opraw wierteł xd tym bardziej, ze jest bez instrukcji


@mental_cat: to następnym razem jak coś bierzesz do ręki pierwszy raz to mniej przy sobie kogoś kto potrafi się tym obsługiwać
ps xD instrukcja do wiertarki lol
  • Odpowiedz